Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Zootropolis İzle

Zootropolis İzle, Zootropolis filmi izle, Zootropolis full izle, Zootropolis Tek parça izle, Zootropolis Türkçe Dublaj izle, “Zootropolis” Bütün hayvanların bir arada yaşadığı Zootropolis’de Tavşan olmasına rağmen Polis olma hayalleri kuran küçük karakterimiz büyüdüğünde iyi bir polis olacaktır. Film’de yer alan tilki Cem Yılmaz’ın sesiyle konuşmaktadır. Hayalleri olan tavşan kız Büyük şehirde polis olma hayalleri ilk denemesinde yitiriyor. Hayallerinde büyük bir polis olma isteği varken hayalleri yıkılır ve gerçek hayatta polis’lerin en düşük işleri yaparak başladığını anlar. Sevimli tavşan ve Kurnaz Tilki Sevimli tavşan’ın ilk görevini tamamlamasını sağlıyor. İlk görevi kayıp bir vakayı bulmaktır. Sevimli tavşan ve Tilki görevde gidebildikçe ileri gitmişlerdir. Kurnaz tilki ile Sevimli tavşan bir çok maceraya atılırlar ve karşılaşmadıkları şey kalmaz. Sevimli tavşan’ın bu gizemi çözmesi için tam 48 saati vardır ve bu gizemi çözmek bir tavşan için çok zor olabilir. Kurnaz tilki ve Sevimli tavşan aranan 14 hayvanı bulup suçluları hapse atmışlardır. Sevimli tavşan Hayvanları vahşileştiren çiçeğin ne olduğunu bulur ve yavaş yavaş bu gizemi dostu kurnaz tilki ile çözmektedir.

Zootropolis Full HD Tek Parça izle

5,445 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Zootropolis izle (2016) Türkçe Dublaj
8.0 IMDB Puanı

Zootropolis izle (2016) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2016 - ABD
Yönetmen Byron Howard, Rich Moore
Oyuncular Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem, Özlem Altınok, Özdemir Çiftçioğlu, Gökhan Özdemir, Nüvit Candaner, Tülay Bekret, Deniz Salman, Selim Atakan, Nurhan Yılma, Sinan Divrik, Berk Avcı, Sait Seçkin, Sinan Divrik, Sinan Divrik, Onur Akgülgil, Ali Çorapçı, Talha Sayar
Zootropolis İzle, Zootropolis filmi izle, Zootropolis full izle, Zootropolis Tek parça izle, Zootropolis Türkçe Dublaj izle, "Zootropolis" Bütün hayvanların bir arada yaşadığı Zootropolis'de Tavşan olmasına rağmen Polis olma hayalleri kuran küçük karakterimiz büyüdüğünde iyi bir polis olacaktır. Film'de yer alan tilki Cem Yılmaz'ın sesiyle konuşmaktadır. Hayalleri olan tavşan kız Büyük şehirde polis olma hayalleri ilk denemesinde yitiriyor. Hayallerinde büyük bir polis olma isteği varken hayalleri yıkılır ve gerçek hayatta polis'lerin en düşük işleri yaparak başladığını anlar. Sevimli tavşan ve Kurnaz Tilki Sevimli tavşan'ın ilk görevini tamamlamasını sağlıyor. İlk görevi kayıp bir vakayı bulmaktır. Sevimli tavşan ve Tilki görevde gidebildikçe ileri gitmişlerdir. Kurnaz tilki ile Sevimli tavşan bir çok maceraya atılırlar ve karşılaşmadıkları şey kalmaz. Sevimli tavşan'ın bu gizemi çözmesi için tam 48 saati vardır ve bu gizemi çözmek bir tavşan için çok zor olabilir. Kurnaz tilki ve Sevimli tavşan aranan 14 hayvanı bulup suçluları hapse atmışlardır. Sevimli tavşan Hayvanları vahşileştiren çiçeğin ne olduğunu bulur ve yavaş yavaş bu gizemi dostu kurnaz tilki ile çözmektedir.