7.0 IMDB Puanı

Zombi Ülkesi 2 Çift Dokunuş (2019) Altyazılı

(Zombieland: Double Tap)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 99dk
Zombieland: Double Tap, Ruben Fleischer tarafından yönetilen ve Rhett Reese, Paul Wernick ve David Callaham tarafından yazılan bir 2019 Amerikan zombi komedi filmi. Zombieland'ın (2009) devamı, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin ve Emma Stone'un yeni oyuncu üyeleri Rosario Dawson, Zoey Deutch, Avan Jogia, Luke Wilson ve Thomas Middleditch'in yanı sıra ilk filmdeki rollerini tekrar canlandırdı.

Reese ve Wernick, fikirleri ve oyuncuları ikinci bir film yapma arzusunu dile getirerek, ilk taksitin yayınlanmasından önce bir Zombieland'ın devamı olarak başladı. Bununla birlikte, proje Temmuz 2018'de onaylanmadan önce birkaç yıl boyunca gelişme cehenneminde durdu. Dört ana yıldız ve Fleischer o ay imzaladılar, Dawson ve Wilson da dahil olmak üzere ek oyuncular 2019'un başlarında katıldı.

Zombieland: Double Tap, 18 Ekim 2019'da ABD'de Columbia Pictures etiketi altında Sony Pictures Releasing tarafından piyasaya sürüldü. Eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve dünya çapında 121 milyon dolar hasılat elde etti.

10
1,224 Görüntülenme