Bet Doksan
10 IMDB Puanı

Zengo Filmi full izle

(Zengo)
Kategori
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR HENÜZ VİZYONA GİRMEMİŞTİR.

Film Hakkında Bilgi


Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Togan Gökbakar, Gökhan Atılmış ve Şahan Gökbakar gibi isimlerin rol aldığı film 6 Mart 2020 tarihinde vizyona giriyor. Uzun bir süreden beri sosyal medya takipçilerinin bulunduğu bir internet fenomeni olan Yasemin Sakallıoğlu çektiği sıra dışı videolar ile kendisini göstermişti. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli ünlü dizide de rol alan Yasemin Sakallıoğlu bu dizide sergilediği oyunculuğu ile de beğeni topladı.

Zengo Filminin KonusuZerrin ünlü bir modacı olmak için uzun bir süreden beri çalışmaktadır. İyi ve ünlü bir modacı olmayı beklerken bir anda kendisini büyük bir rekabetin içinde bulur. Bu rekabet çok küçük yaşlarda sokakta birlikte oynadığı o zaman da kendisini kıskanan arkadaşı ile arasında oluşur. Bu rekabeti kırmak için ve daha büyük başarılara imza atmak için Zerrin yani Zengo kendisini komik ve azim dolu bir hikayenin içinde bulur. Zerrin kendisine destek olması için tüm kreasyonlarını mahallede bulunan kadınlar ile paylaşarak prim yapmaya çalışır.

Film 6 martta vizyona gireceğinden dolayı henüz sadece fragman mevcuttur. İlerleyen günlerde sinema çekimi ile karşınızda olacağız. Daha sonrasında daha kaliteli versiyonları eklenecektir.

2020 Türkiye Yapımı Yerli film Zengo Filmini izle İyi Seyirler.

Resimler 2

28,199 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

307 yorum