GkmFXGkmFX

Zehr-i Azap Tek Parça full izle

(Zehr-i Azap)
Kategori

Filmin Konusu ve İçeriği


Bu yıl vizyona girecek olan korku filmlerinden birisi olan Zehr-i Azap korku filmi severler tarafından merakla bekleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Volkan Adıyaman otururken, filmin başrollerinde Melike Gökçe, Serhat Şahin, Taner Şahin ve Güney Kılınç oturuyor. Filmin hikayesi Zeynep’in dedesinin ölmesi ile başlıyor. Dedesi ölen Zeynep kendisini birden dedesinin köyünde çalışırken buluyor. Bunun nedeni de yanlış yapılmış olan bir tayin isteği. Köyde sıra dışı olayların gelişmesi korku dolu sahnelerin oluşmasına neden oluyor. Korku filmi severler için film eleştirmenlerine göre iyi filmler arasında sayılabilecek Zehr-i Azap filmi ortalama olarak bir buçuk saat kadar sürüyor. Filmin internet üzerinden yayınlanan fragmanı izleyicileri tarafından beğeni topladı.

Full HD Zehr-i Azap Yerli Film izle İyi Seyirler.

Resimler 2

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,706 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum