Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

643 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yol Kenarı Full HD izle (2018)
4.7 IMDB Puanı

Yol Kenarı Full HD izle (2018)

(Yol Kenarı)
Kategori
Yol Kenarı izle, Yol Kenarı filmi izle, Yol Kenarı full hd izle Sakin ve huzurlu bir sahil kasabasında yaşayan halkın uzun yıllardır çevresinde yaşanan olaylardan doğan düşünceleri ele alan filmde ilginç olaylara kafa yorulmaya başlanmıştır.

Bir süredir sanki kıyamet kopacakmış gibi olayların yaşanması ile bu olayları yorumlamaya başlayan halkın işi çok kolay olmayacaktır. Bir gün kıyıya demir atmış bir gemi ile mantıksız cinayetlerin işlenmesi ile olaylar çok farklı şekilde ilerleyecektir. En son ise kasabaya bir iş için gelecek olan genç yaştaki bir adamın bu halka dahil olması ile değişik gelişmeler yaşanmaya başlanacaktır.

IMDB'de 4.7 puan alan filmin oyuncu kadrosunda ise Tansu Biçer,Nalan Kuruçim,Taner Birsel,Ercan Kesal,Rıza Akın,İsrafil Köse,Melih Düzenli,Sencar Sağdıç,Murat Kılıç,Müfit Kayacan,Sarp Aydınoğlu,Haydar Şişman,Birol Engeler gibi isimler yer alıyor.