Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Yol Arkadaşım İzle

Yol Arkadaşım İzle, Yol Arkadaşım filmi izle, Yol Arkadaşım Sinema Çekimi izle, Yol Arkadaşım full izle, Yol Arkadaşım 1080p izle, Yol Arkadaşım hd izle, “Yol Arkadaşım” Onur bir ilaç tıbbi mümessil’dir. Yani İlaç yapan firmalardan ilaç hakkındaki bilgileri alarak satacağı eczane’lere ilaçlar hakkında tanıtımlar, bilgiler vermektedir. Onur’un Kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır. İlk zor hedefi Ayvalıktaki kız arkadaşının ailesi ile sorunsuz bir şekilde tanışması gerekir. Kovulduğu işi geri almak ve Yanındaki Şeref isimli arkadaşına rağmen bu iki şeyi başarması gerekir. Filmin başrolunu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak paylaşmaktadırlar. Filmin senaryosunu ise İbrahim Büyükak yazmıştır. Yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel oturmaktadır. Film Komedi türü filmler arasında diğer Komedi türü filmlerle yarışmaktadır. Şeref ile Onur Şirketinin arabasını alarak maceraya atılmışlardır. Bu macera’da bir çok komik duruma düşecek ve bizlerin gözünden yaş götüreceklerdir. Onur yolda giderken bir kıza rastlarlar ve arabaya almak zorunda kalırlar. Onur kız arkadaşından ayrılır ve arabadaki kıza aşık olur. Film 27 Ekim 2017’de Vizyona girmiş ve başarılı bir şekilde seyirciler tarafından izlenmiştir. Yol Arkadaşım filminde iki arkadaşın komedi dolu maceralarına şahit olacak ve unutmayacağınız komik şeyler görebilirsiniz.

Yol Arkadaşım Full HD Tek Parça izle

299,614 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yol Arkadaşım Full 720p Tek Parça izle
6.4 IMDB Puanı

Yol Arkadaşım Full 720p Tek Parça izle

Kategori
Yönetmen Bedran Güzel
Oyuncular Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Emre Kınay, Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin, Muharrem Bayrak, Toygan Avanoğlu, Bahşan Fırtına
Yol Arkadaşım İzle, Yol Arkadaşım filmi izle, Yol Arkadaşım Sinema Çekimi izle, Yol Arkadaşım full izle, Yol Arkadaşım 1080p izle, Yol Arkadaşım hd izle, "Yol Arkadaşım" Onur bir ilaç tıbbi mümessil'dir. Yani İlaç yapan firmalardan ilaç hakkındaki bilgileri alarak satacağı eczane'lere ilaçlar hakkında tanıtımlar, bilgiler vermektedir. Onur'un Kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır. İlk zor hedefi Ayvalıktaki kız arkadaşının ailesi ile sorunsuz bir şekilde tanışması gerekir. Kovulduğu işi geri almak ve Yanındaki Şeref isimli arkadaşına rağmen bu iki şeyi başarması gerekir. Filmin başrolunu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak paylaşmaktadırlar. Filmin senaryosunu ise İbrahim Büyükak yazmıştır. Yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel oturmaktadır. Film Komedi türü filmler arasında diğer Komedi türü filmlerle yarışmaktadır. Şeref ile Onur Şirketinin arabasını alarak maceraya atılmışlardır. Bu macera'da bir çok komik duruma düşecek ve bizlerin gözünden yaş götüreceklerdir. Onur yolda giderken bir kıza rastlarlar ve arabaya almak zorunda kalırlar. Onur kız arkadaşından ayrılır ve arabadaki kıza aşık olur. Film 27 Ekim 2017'de Vizyona girmiş ve başarılı bir şekilde seyirciler tarafından izlenmiştir. Yol Arkadaşım filminde iki arkadaşın komedi dolu maceralarına şahit olacak ve unutmayacağınız komik şeyler görebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

815 yorum