Secret Bet

347 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yıldızlararası (2014)
8.6 IMDB Puanı

Yıldızlararası (2014)

(Interstellar)
İzleyebileceğiniz en başarılı bilim kurgu filmleri arasında olan Yıldızlararası imdp top 250 listesinde de yer alan bir filmdir. Türkçe dublaj ve kaliteli görüntüsüyle sizlere iyi bir seyir keyfi sunmaktadır.

Başarılı bir evren teorisini ele alan bu filmde oyuncuların göstermiş olduğu üstün oyunculuk ile filmin sürekleyiciliği daha da artmış ve izleyiciyi ekrana bağlamayı başarmıştır. İzleyipte keyif aldığım filmler arasında ilk 10'a girebileceğini düşünüyorum. Sizlerinde bu keyifli filmi izleyip yorum yapmanızı bekliyorum.

Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor.

Olunmayacak bir teoriyi yıllarca olucak şekilde gösteren ve daha sonra yeni bir beyin ile bu sistemin farklı bir şekilde işe yaracağını ortaya koyan başarılı genç kadın uzaydaki yeni dünyanın ilk temellerini atıyor. Uzay boşluğunda kaybolan ve tekrar geri gelen baba kızının yaşlandığını ve kendisinin hala aynı yaşta olduğunu görür.

Bilim kurgu, macera ve dram dolu bu film sizler için Türkçe dublaj haliyle sayfamızda.