The New Mutants İzle

The New Mutants İzle, The New Mutants sinema çekimi izle, The New Mutants filmi izle, The New Mutants Tek Parça izle, The New Mutants full izle, Yeni Mutantlara bir dizi deneyler yapar ve bu deneylerden sonra yeni mutantların çevresinde korkutucu olaylar olmaya başlar. X-men serisinin 11.filmi olan bu filmde film türü olarak bu kez farklı türde bir film yapılmış, The new Mutants filminin film türü Korku türündedir. Maisie Williams ve Anya Taylor-Joy’un başrolünde olduğu X-Men: The New Mutants yönetmenliğini ise Aynı yıldızlar altında filminin yönetmeni Josh Boone’dır. Renkli kostümler olmadan ve süper kötüler olmadan gerçek bir x-men filmi çektiğini söyleyen Josh Boone gerçekten çok haklı !. Kendini tanımaya çalışan Yeni genç mutantların dramatik ve korku dolu anlarını hep beraber bu filmde izleyeceğiz. Ve beklenmedik bir şekilde güzel bir iş ortaya çıkmış olabilir. Filmin konusu kısaca : Gizli bir tesiste zorla ellerinde tuttukları 5 mutant’ın güçlerini keşfetmesi ve geçmişte yaptığı hatalarla baş edip ordan kaçmaları ile ilgili ama bu tesisin bir korku yuvasına dönüştüğünü görebilirsiniz. X-men’in yeni korku filmi diğer x-men filmlerinden çok daha farklı olacağı görünüyor. Sitemizden ücretsiz olarak “X-Men: The New Mutants” izleyebilirsiniz.

The New Mutants Full HD Tek Parça izle

31,985 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yeni Mutantlar – The New Mutants (2018) Türkçe Dublaj izle

Yeni Mutantlar – The New Mutants (2018) Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2018 - ABD
Yönetmen Josh Boone
Oyuncular Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Maisie Williams, Alice Braga, Happy Anderson, Henry Zaga, Blu Hunt, Mickey Gilmore, Thomas Kee, Jeffrey Corazzini
The New Mutants İzle, The New Mutants sinema çekimi izle, The New Mutants filmi izle, The New Mutants Tek Parça izle, The New Mutants full izle, Yeni Mutantlara bir dizi deneyler yapar ve bu deneylerden sonra yeni mutantların çevresinde korkutucu olaylar olmaya başlar. X-men serisinin 11.filmi olan bu filmde film türü olarak bu kez farklı türde bir film yapılmış, The new Mutants filminin film türü Korku türündedir. Maisie Williams ve Anya Taylor-Joy'un başrolünde olduğu X-Men: The New Mutants yönetmenliğini ise Aynı yıldızlar altında filminin yönetmeni Josh Boone'dır. Renkli kostümler olmadan ve süper kötüler olmadan gerçek bir x-men filmi çektiğini söyleyen Josh Boone gerçekten çok haklı !. Kendini tanımaya çalışan Yeni genç mutantların dramatik ve korku dolu anlarını hep beraber bu filmde izleyeceğiz. Ve beklenmedik bir şekilde güzel bir iş ortaya çıkmış olabilir. Filmin konusu kısaca : Gizli bir tesiste zorla ellerinde tuttukları 5 mutant'ın güçlerini keşfetmesi ve geçmişte yaptığı hatalarla baş edip ordan kaçmaları ile ilgili ama bu tesisin bir korku yuvasına dönüştüğünü görebilirsiniz. X-men'in yeni korku filmi diğer x-men filmlerinden çok daha farklı olacağı görünüyor. Sitemizden ücretsiz olarak "X-Men: The New Mutants" izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

13 yorum