Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

2,028 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yazı Tura izle (2004)
8.3 IMDB Puanı

Yazı Tura izle (2004)

(Yazı Tura)
Kategori
Yazı Tura izle, Yazı Tura filmi izle, Yazı Tura full hd izle İki farklı genç insanın hayatlarının kesişmesini konu edinen filmde 1999 senesinde topçu Şeytan Rıdvan ile İstanbul'da babası ile monoton bir yaşam sürdüren Hayalet Cevher'in aynı cephede askerliğe başlaması ile olaylar başlar.

Güneydoğu bölgesinde birlikte savaşan ikili birbirilerini her geçen gün daha da iyi tanımaya başlamışlardır. Ancak Rıdvan'ın bir mayına basarak sağ bacağının kopası ile futbolculuk hayatı da bitmiştir. Cevher ise aynı mayında sağ kulağını kaybetmiştir. Halbuki bu yıkım Cevher'in 99 depreminde babasını enkaz altından çıkarmasından daha az etkisi olacak ve sizleri baştan sona dram dolu hikayeler bekliyor olacaktır.

IMDB'de 8.3 puan alan yerli filmin yönetmen koltuğunda Uğur Yücel, başrollerinde ise Olgun Şimşek,Kenan İmirzalıoğlu,Bahri Beyat,Engin Günaydın,Erkan Can ve Timuçin Esen gibi oyuncular yer alıyor.