Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,223 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yarı Yol Tekparca izle

Yarı Yol Tekparca izle

(Yarı Yol)
Yarı Yol Yerli Filmi Tanıtımı
Birbirlerine kardeş kadar yakın olan, benzer aile ortamlarında büyümüş, hayatta karşılaştıkları bütün zorluklara birlikte direnmiş iki yol arkadaşı, bir gün yol ayrımına gelirler. Bu arkadaşlardan biri kanunlara ve düzene uyan, dürüst bir hayata sahip, diğer arkadaş ise daha güçlü itibar sahibi olmak için elinden geleni yapar. Yanlış hayatı seçen arkadaşın gittiği yolun yanlış olduğunu anlatmak isteyen diğer arkadaşı bunun için farklı bir yol denemek ister. İki arkadaş da seçimlerinin sonuçlarına katlanmak zorundadırlar. Arkadaşlığı, dostluğu ve bu kadar yakınken birbirinden çok farklı iki hayatı konu alan filmde görsel bir ziyafet ile izleyicinin karşısına geçmektedir. Sinema anlamında karşı tarafa doğru yolu göstermeye çalışan arkadaşlık hikâyesidir.. İnternetten araştırma yapıp yarı yol izle yazarak fragmana ulaşıp izleyebilirsiniz.

Yarı Yol İzle

Yarı yol filminin çekimleri muhteşem doğası ile ünlü olan Balıkesir’in Ayvalık, ören, cunda gibi farklı yerlerinde çekildi. Yarı yol filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Ali Gündoğdu oturmaktadır. Senaryosunu ve yapımını Salih Gündoğdu üstlenmektedir. Görüntü yönetmeni; Adnan işbilir, Müzikler Doğu Kılıç’a aittir.
22 Şubat 2019’da vizyona girecek film aşk ve dram kategorisinde yer alan yarıyol yerli film izle dediğiniz arkadaşlarınızı alıp gideceğiniz bir film. Oyuncular arasında Wilma Elles, Murat Rızaoğlu, Kerem Göğüş, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Haldun Boysan, Hüseyin ELmalıpınar ve Selçuk Kılıç gibi usta oyuncular bulunmaktadır.