Yanlış Anlama İzle

Yanlış Anlama İzle, Yanlış Anlama Sinema Çekimi izle, Yanlış Anlama filmi izle, Yanlış Anlama Tek Parça izle, Yanlış Anlama full izle, Filmin Vizyon tarihi 10 Kasım 2017’dir. Filmin başrol oyuncusu Hakan Bilgin’dir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ulaş Cihan Şimşek oturmaktadır. Türkiye’de yanlış anlamalardan dolayı işten atılan Baran ailesini zor durumda bırakmamak için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de onlara kalan mirası almak için Azerbeycan ve Türk aileleri mirası birlikte alabilmek için listedeki özellikleri tek tek birlikte yapmak zorundadırlar. Bunun dışında azerbaycan dilide bizim dilimize biraz benzer ve farklıdır. Türkçe de ayıp kelimeler azerbaycanda bazı kelimelere denk gelmektedir. Çok farklı komik sahneleri olan filmde azerbaycan ve türklere bolca güleceksiniz. IMDB’den 4.9 almıştır. Film Komedi türü filmler arasında kendisini gösterirken bir çok filmden komik olduğunu kanıtlamıştır. Yanlış Anlama filmini sitemiz üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sinema Çekimi olarak izleyebileceğiniz filmin toplam süresi 1 saat 33 dakikadır. Türkiye’den gelen Türkler Azerbeycan’da Dil konusunda sıkıntı çekince böyle komik olaylar başlarına gelmektedir. Filmde çok çok espiri yapan Hünkar Dede gerçekten rolünün ehli bir oyuncudur.

Yanlış Anlama Full HD Tek Parça izle

148,004 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yanlış Anlama izle (2017)
4.9 IMDB Puanı

Yanlış Anlama izle (2017)

(Yanlis Anlama)
Senaryo Ayberk Cinar
Yanlış Anlama İzle, Yanlış Anlama Sinema Çekimi izle, Yanlış Anlama filmi izle, Yanlış Anlama Tek Parça izle, Yanlış Anlama full izle, Filmin Vizyon tarihi 10 Kasım 2017'dir. Filmin başrol oyuncusu Hakan Bilgin'dir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ulaş Cihan Şimşek oturmaktadır. Türkiye'de yanlış anlamalardan dolayı işten atılan Baran ailesini zor durumda bırakmamak için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de onlara kalan mirası almak için Azerbeycan ve Türk aileleri mirası birlikte alabilmek için listedeki özellikleri tek tek birlikte yapmak zorundadırlar. Bunun dışında azerbaycan dilide bizim dilimize biraz benzer ve farklıdır. Türkçe de ayıp kelimeler azerbaycanda bazı kelimelere denk gelmektedir. Çok farklı komik sahneleri olan filmde azerbaycan ve türklere bolca güleceksiniz. IMDB'den 4.9 almıştır. Film Komedi türü filmler arasında kendisini gösterirken bir çok filmden komik olduğunu kanıtlamıştır. Yanlış Anlama filmini sitemiz üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sinema Çekimi olarak izleyebileceğiniz filmin toplam süresi 1 saat 33 dakikadır. Türkiye'den gelen Türkler Azerbeycan'da Dil konusunda sıkıntı çekince böyle komik olaylar başlarına gelmektedir. Filmde çok çok espiri yapan Hünkar Dede gerçekten rolünün ehli bir oyuncudur.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

240 yorum