Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

6,982 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yanımda Kal tek parça full 720p izle
8.2 IMDB Puanı

Yanımda Kal tek parça full 720p izle

(Yanımda Kal)
Senaryo Çağlar Yurt
YANIMDA KAL İZLE
Küçük yaşlarda hayatın çoğu zorluklarıyla yüzleşmek zorunda kalan Emir,oldukca fakirlik geçirmiş bir çocuktur. Emir babasının kıl kanaat kazandığı parayla zor da olsa okulunu devam etdirmiştir. Bu zorluklar altında okumasına rağmen Emir belli bir yaşa gelmiş ve uzun boylu yakışıklı ve kariyeri tavan yapmış koca bir delikanlı olmuştur.Babasını kaybeden Emir annesiyle baş başa yaşamaya başlar ve kendini tamımıyle işine verir Emir işine o kadar düşkün bir gençtirki bazı günler geceleri bile çalışır .

YANIMDA KAL FULLHD İZLE
Bu emeklerinin arkasından artık hayat Emir'e de gülmeye başlamış ve artık Emir Türkiye'de Tanınmış bankada belli bir mevkii de çalışmaya başlar. Emir bu kadar çok çalıştığı için hayatında ne bi arkadaşı ne de bire sevgilisi olmuştur. Ancak bir gün yolda şarkı söyleyen Zeynep le tanışınca hayatında yenilikle ne türlü değişecektir. Yanımda Kal filmi kısa zaman içinde sitemizde yayınlacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum