Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,814 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Yangın Yeri – Wildlife izle
7.2 IMDB Puanı

Yangın Yeri – Wildlife izle

(Wildlife)
Kategori
Filmin başrol oyuncusu olan Jerry çok iyi bir insandır ancak biraz beceriksizdir. Bunun için girdiği işlerden sürekli ayrılmak zorunda kalır ve ailesi bu durumdan mütevellit şehir değiştirmek zorunda kalırlar. Jerry'nin karısı Jeanette,son girdiği iş yerinden de çıkarılması yüzüne ailesinin yanında kalmak için kendisi bir iş bulur ve çalışamaya başlar.Ancak Jeanette işe girmesi onların para sıkıntısına çok da çözüm olmamıştır. Bu kez fikirleri oğullarınında okul sonrası çalışması olur ve oğulları Joe okul sonrası işe girer çalışmaya başlar .

Ailesinin bu fedakarlıklarına rahmen halen hiç bir iş begenmeyen Jerry,sonunda yangın söndürme işine girdiğini söyler. Ancak bu kez karısı bu işin riskli olduğunu ve çalışamamsı gerektiğini söyler. Ancak karısını dinlemeyen Jerry işe gide ve döndugunde artık hiç bişey eskisi gib olmayacaktır.