Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,206 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Y Köyü Fullhd İzle
0.0 IMDB Puanı

Y Köyü Fullhd İzle

(Y Köyü)
Senaryo Batuhan Gündüz
Y Köyü Yerli Film İzle
Gerçek olaylardan esinlenerek çekilen Y köyü filminin konusu korku filmlerine taş çıkartacak cinstendir. Tamamen gerçek olaylardan esinlenerek yapılan film korkuyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacaktır. Üç harflilerden bahsedildiğinde bile bulunduğu odaya dolabildiğine inanan insanların ismini duyduğunda bile içinin ürperdiği aşikardır. Gerçek bir köyde yaşanan olayları duyan 3 gencin bu köye giderek çekimler yapması ile ünlenen ve filmi çekilen y köyü sıradan köylerden biridir. Ve bu köyü üç harfliler sahiplenmiştir. Üç harflilerin sahiplendiği bu köyde insanların başına gelen normal ötesi olayları konu alan film 23 ağustos 2019 da vizyona girecektir. Paranormal filmlerden bile korkunç olduğu belirtilen filmin gerçek bir hikâyeden alınmış olması da oldukça ürpertici gözükmektedir. Sinemalarda y köyü izle seansları oldukça rağbet görecek gibi duruyor.
Yönetmen koltuğunda Batuhan Gündüz ve Onur Ertuş ikilisi oturmaktadır. Başrollerde ; Batuhan Gündüz, Onur Ertuş gibi isimlerin yanı sıra Mustafa yıldız, Yiğit İpek, Tugat Kurt gibi oyuncular yer almaktadırlar. Filmin senaryosunda Batuhan Gündüz imzası bulunmaktadır. Korku katagorisinde yer alan film için y köyü yerli film izle yazarak fragmanına ulaşabilirsiniz.
2018 yılında çekimlerine başlanan korku filminin Dağıtıcı firması Derin Filmdir. Hub Project Yapımcı firmanın yapımını üstlendiği film vizyonda oldukça ses getirecek gibi durmaktadır. Fragman çekimlerinin henüz yayınlanmadığı film oldukça merak konusu olmaktadır.