Secret Bet


Wonder Woman İzle

Wonder Woman İzle, Wonder Woman Türkçe Dublaj izle, Wonder Woman filmi izle, Wonder Woman Tek Parça izle, Wonder Woman full izle, Amazonlar bir adada yaşamaktadırlar ve Gerçek dünya ile ilgileri yoktur. Almanya ile İngiltere arasında 2.Dünya savaşı yaşanmaktadır. Amazonlar’ın adasında hiçbir erkek yoktur. Birgün Deniz ortasında ingiliz ve alman gemileri savaşmaktaydılar. Savaş’ta Almanlar galip geldi ve ingiliz bir erkek Amazonların adasına yanlışlıkla girdi. Filmin toplam süresi 2 saat 21 dakikadır. Filmin yönetmeni ise Patty Jenkins’dir. Film Aksiyon, Macera ve Fantastik türlerinde bir kahraman filmidir. Filmde Dayana Annesinin dövüş öğrenmesini istememesine rağmen dövüş etmeyi öğrenmiştir. Diana’nın özel bir gücü vardır ve bu güç tanrılar’dan gelmektedir. Savaş tanrısı Ares’i bir gün yeneceği kehanetler arasındadır. Diana Annesi tarafından kilden yapılmış ve Savaş tanrısı Zeus’dan yardım istenerek hayat verilmiştir. Diana bir eğitim esnasında süper güçlerinin olduğunu fark etmiştir. Diana Steve Trevor’la İngiltere’ye gidip, Almanların başlarında olan doktorun işini bitirip geri döneceklerdir. Diana Çok sıkı eğitilmiştir. Diana Savaş tanrısı ares’i yenmek için savaşın olduğu yerlere doğru gitmektedir ve giderkende süper güçlerini kullanarak iyi insanlara yardım ederek onları savaştan uzak tutmakta, korumaktadır. Amazonların adası denizin ortasında kimsenin bulunmamasını istenmesi nedeni ile gizlenmiştir. Dünyayı korumak Amazonların görevidir. Diana çok güçlenmiş Tanrıyı öldüren kalkan ve silahı çalmıştır. Steve milyonlarca masum insanın ölmesine engel olmak için, zehir dolu gemiyi alarak intihar etmiştir. Bu sırada ise Wonder Woman yani Diane Savaş tanrısı aresle savaşmaktadır.

Wonder Woman Full HD Tek Parça izle

3,212 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Wonder Woman izle (2017) Türkçe Dublaj
7.6 IMDB Puanı

Wonder Woman izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Patty Jenkins
Oyuncular Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Elena Anaya, Lucy Davis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Eugene Brave Rock, Lisa Loven Kongsli, Ann Ogbomo, James Cosmo, Flora Nicholson, Rachel Pickup, Rainer Bock, Danielle Lewis, Florence Kasumba, Eleanor Matsuura, Josette Simon, Doutzen Kroes
Wonder Woman İzle, Wonder Woman Türkçe Dublaj izle, Wonder Woman filmi izle, Wonder Woman Tek Parça izle, Wonder Woman full izle, Amazonlar bir adada yaşamaktadırlar ve Gerçek dünya ile ilgileri yoktur. Almanya ile İngiltere arasında 2.Dünya savaşı yaşanmaktadır. Amazonlar'ın adasında hiçbir erkek yoktur. Birgün Deniz ortasında ingiliz ve alman gemileri savaşmaktaydılar. Savaş'ta Almanlar galip geldi ve ingiliz bir erkek Amazonların adasına yanlışlıkla girdi. Filmin toplam süresi 2 saat 21 dakikadır. Filmin yönetmeni ise Patty Jenkins'dir. Film Aksiyon, Macera ve Fantastik türlerinde bir kahraman filmidir. Filmde Dayana Annesinin dövüş öğrenmesini istememesine rağmen dövüş etmeyi öğrenmiştir. Diana'nın özel bir gücü vardır ve bu güç tanrılar'dan gelmektedir. Savaş tanrısı Ares'i bir gün yeneceği kehanetler arasındadır. Diana Annesi tarafından kilden yapılmış ve Savaş tanrısı Zeus'dan yardım istenerek hayat verilmiştir. Diana bir eğitim esnasında süper güçlerinin olduğunu fark etmiştir. Diana Steve Trevor'la İngiltere'ye gidip, Almanların başlarında olan doktorun işini bitirip geri döneceklerdir. Diana Çok sıkı eğitilmiştir. Diana Savaş tanrısı ares'i yenmek için savaşın olduğu yerlere doğru gitmektedir ve giderkende süper güçlerini kullanarak iyi insanlara yardım ederek onları savaştan uzak tutmakta, korumaktadır. Amazonların adası denizin ortasında kimsenin bulunmamasını istenmesi nedeni ile gizlenmiştir. Dünyayı korumak Amazonların görevidir. Diana çok güçlenmiş Tanrıyı öldüren kalkan ve silahı çalmıştır. Steve milyonlarca masum insanın ölmesine engel olmak için, zehir dolu gemiyi alarak intihar etmiştir. Bu sırada ise Wonder Woman yani Diane Savaş tanrısı aresle savaşmaktadır.