OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
7.0 IMDB Puanı

Savaşın Gölgesinde – While at War Full HD izle

(While at War)

Filmin Konusu ve İçeriği


Alejandro Amenabar açık bir ifade ile dünyanın en farklı gözlerinden birine sahip olan bir yönetmen. Diğerleri ve İçindeki Deniz gibi bir başyapıttan sonra şimdi ise Mientras dure la guerra (While at War) filmi ile gündeme geliyor. Alejandro Amenabar İspanya sinemasının önde gelen isimlerinden biridir ve geçtiğimiz Eylül ayında Toronto şehrinde galası yapılan Mientras dure la guerra (While at War) filmi önümüzdeki günlerin kuşkusuz en merak edilen filmlerinden biridir. İlk gösteriminin ardından hızlı bir şekilde İspanya’da vizyona giren film ülkemizde ise 28 Şubat 2020 tarihinde gösterime girecek.

Mientras dure la guerra (While at War) Filminin Konusu18 Temmuz 1936’yı gösteren takvimler İspanya’nın kaderini belirleyebilirdi. 1929 tarihinde bir isyan hareketine başlayan İspanyol ordusu, İkinci Cumhuriyet sonrasındaki el ile kaybedilmiş toprakları geri alabilmek için savaş ilan etmiştir. Ancak ülkede bulunan derin istikrarsızlık ve mutlak noktalara hâkim olma isteği birbiri ile çakışmaktadır.
Başrollerden birisi olan Miguel de Unamuno, artık yaşlı biridir ancak buna rağmen İspanya’nın en tanınan entelektüel yazarlarından ve akademisyenlerinden birisidir. Cumhuriyet’in ilanının halkı ve toprakları için pekte uygun olmadığını düşünmektedir. Hayal kırıklığına sebebiyet veren ve halkı mağdur eden bir sistem olarak gördüğü için yazdığı kitaplarda halkı galeyana getirmektedir. Yeni bir isyanın başlayabilmesi için elinden geleni yapmaktadır.
2019 İspanya Yapımı While at War Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus

1,733 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın