Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

Vicdan Ağacı izle

Vicdan Ağacı izle

Vicdan Ağacı izle, Vicdan Ağacı Sinema Çekimi izle, Vicdan Ağacı Tek Parça izle, Vicdan Ağacı full izle, Vicdan Ağacı filmini izle, Menderes (Serafettin Kaya), Kirazlı Köyü Kuşadası’nda Adnan adlı yatalak kardeşi ile yaşıyor. Menderes, kardeşi bakmak için hayatını taahhüt eder. Emlakçı Reşit (Tayfun Sav), Menderes’i ailesinin evini satmaya ve erkek kardeşine bir bakım evi bulmaya ikna etmeye çalışan çok cesur bir adam. Adnan bu davayı duyunca, iki kardeş arasındaki geçmişle yüzleşmeye başladı. Hayatlarının kırılma noktası aynı kadına karşı sevgi ve vicdan hissetmek. Vicdan Ağacı filmi internete düştüğünde filmi buradan izleyebileceksiniz.

Vicdan Ağacı Tek Parça izle

123,992 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Vicdan Ağacı 2018 Yerli Dram Filmi izle
8.4 IMDB Puanı

Vicdan Ağacı 2018 Yerli Dram Filmi izle

  • Yapım Yılı 2018 - Türkiye
Kategori
Yönetmen Olgun Özdemir
Oyuncular Turgay Tanülkü, Belgin Oturgan, Şerafettin Kaya, Tayfun Sav, Gizem Kınay, Keramettin Temiz, Gamze Akpınar, Ceren Kocel, Hüseyin Alp Yanılmaz, Polat Ertan, Ceren Şimşek
Vicdan Ağacı izle, Vicdan Ağacı Sinema Çekimi izle, Vicdan Ağacı Tek Parça izle, Vicdan Ağacı full izle, Vicdan Ağacı filmini izle, Menderes (Serafettin Kaya), Kirazlı Köyü Kuşadası'nda Adnan adlı yatalak kardeşi ile yaşıyor. Menderes, kardeşi bakmak için hayatını taahhüt eder. Emlakçı Reşit (Tayfun Sav), Menderes'i ailesinin evini satmaya ve erkek kardeşine bir bakım evi bulmaya ikna etmeye çalışan çok cesur bir adam. Adnan bu davayı duyunca, iki kardeş arasındaki geçmişle yüzleşmeye başladı. Hayatlarının kırılma noktası aynı kadına karşı sevgi ve vicdan hissetmek. Vicdan Ağacı filmi internete düştüğünde filmi buradan izleyebileceksiniz.