Ver Kaç İzle

Ver Kaç İzle, Ver Kaç sinema çekimi izle, Ver Kaç filmi izle, Ver Kaç Tek Parça izle, Ver Kaç full izle, Sedat ve Fikret’in tek sevdası mahallelerinin spor külübünün yani Kadırga Spor külübü’nün tekrar ayağa kalkıp diğer futbol külüplerini dostça yenmek istemektedirler. Kadırga Spor külübünü ayağa kaldırmak için bir futbol oyuncusu transfer etmek zorundadırlar. Bu Transfer için toplam 150.000 TL Para bulmaları gerekmektedir. Sedat ve Fikret mahallelerinde zengin bir mafyanın birazcıkta olsa mahalleleri için Mafya’dan 150.000 TL isterler. Mahallelerinde zengin bir amca vardır ve bu amca mirasını bırakmış ve eski bir arabası vardır. Bu eski araba tarih eser sayılacak kadar eski bir arabadır. Yaşlı amca bu arabayı Kadırga Külübüne hediye eder. Sedat’ın sevdiği kız mafyanın kardeşidir ve Sedat’ın sevdiği kız başkası ile nişanlıdır. Ama buna rağmen Sedat Hem kadırga külübü’nü kurtarmış hemde Sevdiği kızla evlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Orçun Benli oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Kenan Ece ve Bülent Çolak yer almaktadır.

Ver Kaç Full HD Tek Parça izle

4,307 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ver Kaç izle (2017) Yerli Film
5.8 IMDB Puanı

Ver Kaç izle (2017) Yerli Film

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Orçun Benli
Oyuncular Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslihan Güner, Firat Tanis, Ruhi Sari, Yilmaz Gruda, Mehmet Ali Kaptanlar, Levent Tülek, Murat Sahan, Ismail Oral, Eray Özbal, Cenk Ertan, Özgün Çoban, Perihan Ünlücan, Cengiz Sezici, Serdal Genç, Sefa Zengin, Ercan Yazgan, Kayhan Yildizoglu, Max Bendo, Umut Avci, Özgür Basol, Zafer Atli, Yildirim Bayazit, Ahmet Fuat Onan, Niyazi Demirel, Lemi Filozof
Ver Kaç İzle, Ver Kaç sinema çekimi izle, Ver Kaç filmi izle, Ver Kaç Tek Parça izle, Ver Kaç full izle, Sedat ve Fikret'in tek sevdası mahallelerinin spor külübünün yani Kadırga Spor külübü'nün tekrar ayağa kalkıp diğer futbol külüplerini dostça yenmek istemektedirler. Kadırga Spor külübünü ayağa kaldırmak için bir futbol oyuncusu transfer etmek zorundadırlar. Bu Transfer için toplam 150.000 TL Para bulmaları gerekmektedir. Sedat ve Fikret mahallelerinde zengin bir mafyanın birazcıkta olsa mahalleleri için Mafya'dan 150.000 TL isterler. Mahallelerinde zengin bir amca vardır ve bu amca mirasını bırakmış ve eski bir arabası vardır. Bu eski araba tarih eser sayılacak kadar eski bir arabadır. Yaşlı amca bu arabayı Kadırga Külübüne hediye eder. Sedat'ın sevdiği kız mafyanın kardeşidir ve Sedat'ın sevdiği kız başkası ile nişanlıdır. Ama buna rağmen Sedat Hem kadırga külübü'nü kurtarmış hemde Sevdiği kızla evlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Orçun Benli oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Kenan Ece ve Bülent Çolak yer almaktadır.