GkmFXGkmFX
9.5 IMDB Puanı

Vahşi Dostum Turkce Altyazi 1080p izle

(Mia et le lion blanc)
Bir insanla bir hayvanın dostluğu çoğu zaman sinema filmlerine konu olmuştur. Ve hayvanlar ile insanların dostluk konusunun işlendiği filmler sinema severler tarafından çokça beğeni toplamıştır. Bu filmlerden birisi olan Vahşi Dostum filmi beyaz bir aslan ile güzel bir şekilde anlaşan küçük bir kızın hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerinde Daniah De Villiers, Mélanie Laurent ve Langley Kirkwood gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gilles de Maistre oturuyor. Film Güney Amerika, Almanya ve Fransa ortak yapımı olarak karşımıza çıkıyor. 24 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin konusunda dram ve macera konuları işleniyor. Filmin hayvanlar ile olan insanların yakınlığı anlatılırken vahşi doğa konusu da işleniyor.Full HD Vahşi Dostum Turkce Altyazi izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

237 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.