Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

2,908 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Vahşetin Çağrısı Tek Parça full izle

Vahşetin Çağrısı Tek Parça full izle

(The Call of the Wild)

Film Hakkında Bilgi


21 Şubat 2020 tarihinde macera kategorisinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Chris Sanders üstleniyor. Filmin başrollerinde usta oyuncular Harrison Ford, Omar Sy ve Dan Stevens rol paylaşıyor. 105 dakika olan filmin senaryosu Michael Green, Jack London tarafından kaleme alındı. Amerikan yapımı olan filmin orijinal adı ise Call of the Wild olarak biliniyor. Film içeriğinde Bradley Whitford ve Karen Gillan isimli oyuncular da yer alıyor. Jack London'ın romanından Michael Green'in değiştirerek senaryo yazmış olduğu film doğa severlerin daha çok tercih edeceği bir film olarak görülüyor.

Vahşetin Çağrısı Filmi KonusuAlaska son zamanlarda hem belgesellere hem de filmlere çokça konu oluyor. Alaska soğuk bir iklime sahip olduğu için yaşamın çok zor olduğu bir yer olarak biliniyor. Fakat içinde barındırdığı bir çok doğa güzelliği ile doğa severler tarafından çokça yaşamak için tercih ediliyor. Vahşetin Çağrısının konusu da tam Alaska’da yaşamın bir çok zorluğunu gündeme getiriyor. Film içeriğinde bir kızak köpeğinin Alaska’da hayatta kalmak için vermiş olduğu mücadele anlatılıyor.

2020 ABD Yapımı Vahşetin Çağrısı Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.