Bet Doksan
8.2 IMDB Puanı

V For Vendetta Full 720p Tek Parça izle

(V for Vendetta)
  • Yapım Yılı 2005
Yönetmen James McTeigue
Senaryo Lilly Wachowski, Lana Wachowski, David Lloyd
Oyuncular Natalie Portman, Hugo Weaving, Stephen Rea, Stephen Fry
Ödüller 7 ödül & 27 Adaylık.
V For Vendetta izle, V For Vendetta Altyazılı izle, V For Vendetta Türkçe Dublaj izle, Almanya, İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan V For Vendetta filminin toplam süresi 2 saat 12 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Bilim Kurgu ve Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 8,2'dir.

V For Vendetta Filmin konusu: Totalist Britanya'nın fütüristik manzaralarına karşı duran V For Vendetta, Evey adında, ölüm ve hayattan kurtarılan, maskeli bir adam tarafından gölgelenen, karanlık bir özgürlük savaşçısı olarak bilinen, sadece V olarak anılan, hafif huylu bir genç kadının öyküsünü anlatıyor. .' Eşzamanlı olarak karizmatik ve yetenekli bir şekilde savaş sanatında ustalaşan V, ırkçılığa ve zulmün yükselmesine vesile olan bir devrim başlatır.Ve Evey V'nin gizemli arka planı hakkındaki gerçeği açığa çıkarırken, kendisi hakkındaki gerçeği de keşfeder - ve onun getireceği planın olası bir müttefiki olarak ortaya çıkar. Özgürlük ve adalet, zulüm ve yolsuzlukla dolu bir topluma geri dönüyor, kendi toplumunun zulmünden ve onun içindeki rolünün farkındaydı.

V bir zamanlar edebiyatçı, gösterişli, ihale ve entelektüel, dost vatandaşlarını onları uyuşmazlık içinde terörize edenlerden kurtarmaya adanmış bir adam. Ayrıca kişisel bir hakem tarafından yönlendirilen, acı, intikam arayan, yalnız ve şiddetlidir.

Hükümeti, hükümetlerini zehirlemiş olan zulümden ve zulümden İngiltere halkını serbest bırakarak, Vesel, tayin edilen liderlerinin tiranlı doğasını ve 5 Kasım'da Guy Fawkes Günü'nde Parlamento'nun gölgelerinde ona katılmaya davet ediyor.

O anımsama ruhu içinde, o günün hatırlanmasında, V, Fawkes'un 5 Kasım'da 1605'te teşebbüs için yürütüldüğü arsayı yürütme sözü verir: Parlamentoyu patlatır.


V For Vendetta izle

V For Vendetta izle, V For Vendetta Altyazılı izle, V For Vendetta Türkçe Dublaj izle, Almanya, İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan V For Vendetta filminin toplam süresi 2 saat 12 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Bilim Kurgu ve Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,2’dir.

V For Vendetta Filmin konusu: Totalist Britanya’nın fütüristik manzaralarına karşı duran V For Vendetta, Evey adında, ölüm ve hayattan kurtarılan, maskeli bir adam tarafından gölgelenen, karanlık bir özgürlük savaşçısı olarak bilinen, sadece V olarak anılan, hafif huylu bir genç kadının öyküsünü anlatıyor. .’ Eşzamanlı olarak karizmatik ve yetenekli bir şekilde savaş sanatında ustalaşan V, ırkçılığa ve zulmün yükselmesine vesile olan bir devrim başlatır.Ve Evey V’nin gizemli arka planı hakkındaki gerçeği açığa çıkarırken, kendisi hakkındaki gerçeği de keşfeder – ve onun getireceği planın olası bir müttefiki olarak ortaya çıkar. Özgürlük ve adalet, zulüm ve yolsuzlukla dolu bir topluma geri dönüyor, kendi toplumunun zulmünden ve onun içindeki rolünün farkındaydı.

V bir zamanlar edebiyatçı, gösterişli, ihale ve entelektüel, dost vatandaşlarını onları uyuşmazlık içinde terörize edenlerden kurtarmaya adanmış bir adam. Ayrıca kişisel bir hakem tarafından yönlendirilen, acı, intikam arayan, yalnız ve şiddetlidir.

Hükümeti, hükümetlerini zehirlemiş olan zulümden ve zulümden İngiltere halkını serbest bırakarak, Vesel, tayin edilen liderlerinin tiranlı doğasını ve 5 Kasım’da Guy Fawkes Günü’nde Parlamento’nun gölgelerinde ona katılmaya davet ediyor.

O anımsama ruhu içinde, o günün hatırlanmasında, V, Fawkes’un 5 Kasım’da 1605’te teşebbüs için yürütüldüğü arsayı yürütme sözü verir: Parlamentoyu patlatır.

V For Vendetta Tek Parça izle

10,848 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın