Uzaydan Gelen Fırtına İzle

Uzaydan Gelen Fırtına İzle, Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe altyazı izle, Uzaydan Gelen Fırtına filmi izle, Uzaydan Gelen Fırtına Tek Parça izle, Uzaydan Gelen Fırtına full izle, Kurtuluş Günü filmi yapımcılarından olan film Uzaydan gelen fırtına hakkında uzay araçlarıyla testlerin yapılmasıyla tespit edilmiştir. 2019 yılında Dünya’nın bir çok yerinde iklim bozukluğu ve doğal afetler görünmekteydi. Kasabalar ve koskocaman şehirler yok oldu 2019 yılında. Uluslar birleşti ve birlikte hareket ederek 2019 yılındaki doğal afetlere dünya karşı koydu. Birleşik Devletler ve Çin olmak üzere 17 ülkenin bilim adamı doğal afetler sorununu çözmeye çalışıyordu. Bilim adamları sadece kendi ülkeleri için değil Dünya’daki tüm insanlık için çalışmalara başlanmıştı. Binlerce uydudan bağlanan bir ağla fırtınaları dindirmenin bir yolunu buldular. Yapılan her deneme Uluslararası Uzay İstasyonu gözetimindeydi. 2022’de Afganistan’da Soğuk bir fırtına bir yeri vurar ve herkes donar. 3 Yıl önce abisini Hollandalı adlı uzay projesinden kovan Max Abisi olan Jake’i ikna edip Hollandalı Projesine geri almak zorundadır. Uzaydan gelen fırtınalar 2022 yılında artmış ve Dünya’daki bir çok şehirde doğal afetler tekrar yaşanmaya başlanmıştır. Hollandalı adlı uzay projesi ise bu sorunları getirmektedir. 20 Ekim 2017’de Vizyona giren filmin başrolünü Gerard Butler, Jim Sturgess ve Abbie Cornish taşımaktadır. Filmin Yönetmen koltuğunda ise Dean Devlin oturmaktadır. Film Bilim Kurgu, Gerilim ve Aksiyon türlerinde tüm filmlerle rekabet içerisindedir. Filmin IMDB Puanı ise 5.5’tir. Uzaydan Gelen Fırtına filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz. Uyduların arızalanmasından sonra Jake ve Yeni ekibi ellerinden gelen herşeyi yaparak uydu’daki sorunu anlamaya çalışmaktadırlar. Projede kontrolü olan içerden birisi makinaları bozmuş ve 17 ülkeyi birbirine düşürmeyi amaçlamıştır. Uzaydan Gelen Fırtına filmini FilmCee.Com’dan İzleyin.

Uzaydan Gelen Fırtına Full HD Tek Parça izle

8,790 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Uzaydan Gelen Fırtına izle (2017) Türkçe Dublaj
5.3 IMDB Puanı

Uzaydan Gelen Fırtına izle (2017) Türkçe Dublaj

(Geostorm)
Yönetmen
Senaryo Dean Devlin, Paul Guyot
Uzaydan Gelen Fırtına İzle, Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe altyazı izle, Uzaydan Gelen Fırtına filmi izle, Uzaydan Gelen Fırtına Tek Parça izle, Uzaydan Gelen Fırtına full izle, Kurtuluş Günü filmi yapımcılarından olan film Uzaydan gelen fırtına hakkında uzay araçlarıyla testlerin yapılmasıyla tespit edilmiştir. 2019 yılında Dünya'nın bir çok yerinde iklim bozukluğu ve doğal afetler görünmekteydi. Kasabalar ve koskocaman şehirler yok oldu 2019 yılında. Uluslar birleşti ve birlikte hareket ederek 2019 yılındaki doğal afetlere dünya karşı koydu. Birleşik Devletler ve Çin olmak üzere 17 ülkenin bilim adamı doğal afetler sorununu çözmeye çalışıyordu. Bilim adamları sadece kendi ülkeleri için değil Dünya'daki tüm insanlık için çalışmalara başlanmıştı. Binlerce uydudan bağlanan bir ağla fırtınaları dindirmenin bir yolunu buldular. Yapılan her deneme Uluslararası Uzay İstasyonu gözetimindeydi. 2022'de Afganistan'da Soğuk bir fırtına bir yeri vurar ve herkes donar. 3 Yıl önce abisini Hollandalı adlı uzay projesinden kovan Max Abisi olan Jake'i ikna edip Hollandalı Projesine geri almak zorundadır. Uzaydan gelen fırtınalar 2022 yılında artmış ve Dünya'daki bir çok şehirde doğal afetler tekrar yaşanmaya başlanmıştır. Hollandalı adlı uzay projesi ise bu sorunları getirmektedir. 20 Ekim 2017'de Vizyona giren filmin başrolünü Gerard Butler, Jim Sturgess ve Abbie Cornish taşımaktadır. Filmin Yönetmen koltuğunda ise Dean Devlin oturmaktadır. Film Bilim Kurgu, Gerilim ve Aksiyon türlerinde tüm filmlerle rekabet içerisindedir. Filmin IMDB Puanı ise 5.5'tir. Uzaydan Gelen Fırtına filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz. Uyduların arızalanmasından sonra Jake ve Yeni ekibi ellerinden gelen herşeyi yaparak uydu'daki sorunu anlamaya çalışmaktadırlar. Projede kontrolü olan içerden birisi makinaları bozmuş ve 17 ülkeyi birbirine düşürmeyi amaçlamıştır. Uzaydan Gelen Fırtına filmini FilmCee.Com'dan İzleyin.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum