GkmFXGkmFX
6.8 IMDB Puanı

Ulak Full 720p Tek Parça izle

(The Messenger)
Yönetmen
Senaryo Çagan Irmak
Ödüller 1 ödül
Ulak İzle, Ulak full izle, Ulak 1080p izle, Ulak Tek Parça izle, Ulak Kaçak izle, Ulak sinema çekimi izle, 2008 Türkiye yapımı olan Ulak filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,8'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Çağan Irmak yazmıştır. Filmin yer aldığı film türü ise Fantastik ve Gizem'dir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Timur Acar, Kaya Akkaya, Melis Birkan

Ulak Filminin Konusu : Gizemli bir gezgin olan Zekeriya bir köye varıyor. İbrahim'in at sırtında bir elçinin masallarını anlatarak köy halkının çoğunu büyülüyor. Köy ona bölünür, her biri diğer öykülerden çeşitli kişilikleri alır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Ulak izle

Ulak İzle, Ulak full izle, Ulak 1080p izle, Ulak Tek Parça izle, Ulak Kaçak izle, Ulak sinema çekimi izle, 2008 Türkiye yapımı olan Ulak filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,8’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Çağan Irmak yazmıştır. Filmin yer aldığı film türü ise Fantastik ve Gizem’dir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Timur Acar, Kaya Akkaya, Melis Birkan

Ulak Filminin Konusu : Gizemli bir gezgin olan Zekeriya bir köye varıyor. İbrahim’in at sırtında bir elçinin masallarını anlatarak köy halkının çoğunu büyülüyor. Köy ona bölünür, her biri diğer öykülerden çeşitli kişilikleri alır.

Ulak Tek Parça izle

2,441 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.