GkmFXGkmFX
8,0 IMDB Puanı

Üç Harfliler: Beddua 2018 Full 1080p Tek Parça izle

(Üç Harfliler: Beddua)
Yönetmen
Senaryo Alper Mestçi
Üç Harfliler: Beddua İzle, Üç Harfliler: Beddua full izle, Üç Harfliler: Beddua 1080p izle, Üç Harfliler: Beddua Tek Parça izle, Üç Harfliler: Beddua Kaçak izle, Üç Harfliler: Beddua sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan Üç Harfliler: Beddua filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin Imdb'den aldığı puan 8,0'dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Alper Mestçi yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Mustafa Dok, Beyzanur Mete, Esma Soysal. Korku film türünde yer alan Üç Harfliler: Beddua Alper Mestçi'nin yönetmenliğiyle kaliteli bir yapım olacağı bekleniyor.

Üç Harfliler: Beddua Filmi İzleyici Yorumları : Alper Mestci filmlerini severim. Bu film şaka serileri gibidir. Aslına bakarsan, sihirbazdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çok fazla atlama sahnesi var.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Üç Harfliler: Beddua izle

Üç Harfliler: Beddua İzle, Üç Harfliler: Beddua full izle, Üç Harfliler: Beddua 1080p izle, Üç Harfliler: Beddua Tek Parça izle, Üç Harfliler: Beddua Kaçak izle, Üç Harfliler: Beddua sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan Üç Harfliler: Beddua filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin Imdb’den aldığı puan 8,0’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Alper Mestçi yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Mustafa Dok, Beyzanur Mete, Esma Soysal. Korku film türünde yer alan Üç Harfliler: Beddua Alper Mestçi’nin yönetmenliğiyle kaliteli bir yapım olacağı bekleniyor.

Üç Harfliler: Beddua Filmi İzleyici Yorumları : Alper Mestci filmlerini severim. Bu film şaka serileri gibidir. Aslına bakarsan, sihirbazdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çok fazla atlama sahnesi var.

Üç Harfliler: Beddua Tek Parça izle

3,575 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.