Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

10,584 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Üç Harfliler: Adak Full izle
7,9 IMDB Puanı

Üç Harfliler: Adak Full izle

(Üç Harfliler: Adak)
Yönetmen
Senaryo Alper Mestçi
Korkuyu İliklerinizde Hissedeceksiniz Üç Harfliler Adak
18 Ocak 2019’da korku severler ile beyaz perdede buluşacak olan yapım adından uzunca bir süre bahsettireceğe benziyor. Yönetmen koltuğunda Alper Mestçi’nin oturduğu film oyuncuları ile de hayranlık uyandırıyor.
Film yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Salih ve Metin’in avlanmak amacı ile bir ormana gidişleri ile başlamaktadır. Her nasıl olmuşsa bir kaza yaşanır ve Salih tüfekle vurularak ağır bir şekilde yaralanır. Bu kazanın ardından Salih yaşamına beyninde kalmak zorunda olan saçmalar ile devam edecektir. Salih’in psikolojisi oldukça bozulmuş durumdadır. İyileşme süreci için hem maddi hem de manevi desteğe ihtiyacı olan Salih zor bir dönemden geçmektedir. Bu olayların yaşanmasına neden olan Metin Salih’in yanından asla ayrılmamaktadır. Metin Salih’in kız arkadaşı ile olan ilişkisine de müdahil olmaktadır. Yaşanan pek çok olayla Metin kendi sevgilisinden ayrılarak Şermin ile nişanlanmaya karar vermektedir. Metin‘in eski kız arkadaşı Arzu olanlara çok şaşırmış ve ne yapacağını bilmez bir halde Salih ve annesinin ziyaretine gitmektedir. Pek aklı başında olmayan ve sağlam pabuç olmayan Salih’in annesi Arzu’nun gelişi ile oğluna bu olayları yaşatanlardan intikam almaya karar vermektedir. film vizyondan kısa bir zaman sonra Üç Harfliler Adak izle seçeneği ile film platformlarında yerini alacak bir yapım.
Hayatının mutlaka bir döneminde arkadaş kazığı yiyen herkesin Üç Harfliler Adak yerli film izle seçeneği ile mutlaka izleyeceği bir film olduğunu söyleyebiliriz.