10 IMDB Puanı

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle

(Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı)
Diriliş ve Kurtuluş'un yapımcısı Mehmet Bozdağ'dan mükemmel bir sinema filmi Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı.

Sinemaseverlerin merak içerisinde beklediği filmler arasında bulunan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi sinema severlerine tarihi iliklerine kadar hissettirecek filmler arasında bulunmaktadır. Filmin başrollerinde bulunan Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu sinemaseverlerin dikkatini üzerine çekmesini başarmış bulunmaktadır. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sevenlerine kavuşacaktır. Filmin konusu genel olarak Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa döneminde ki kararlı ilerleyişlerini ele almaktadır. Diriliş Osman gibi reyting kıran diziler sonrasında Film vizyona girmemesine rağmen izlenme rekorları kırmayı başarmaktadır. Daha vizyona girmemesine rağmen birçok kişi tarafından araştırılarak film ön plana çıkmaktadır. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi çok yakında vizyona girerek sinemaseverleri ile bulaşacak ve son zamanların tarih filmlerinin rekorunu kırmayı başaracaktır.

Şimdi sizlere Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin konusu ve oyunlarından bahsetmek isteriz.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Filminin Konusu


Fatih Sultan Mehmet Avrupa döneminde yaşadıklarını öncü asker konumunda bulunan akıncılar birliği üzerinden anlatarak sizlere yansıtmaktadır. İstanbul’un feth edilmesinin ardından Fatih Sultan Mehmet hedefini Roma olarak belirlemiştir. Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet’in kararlı ilerleyişine mani olmak istemektedir. Fatih Sultan Mehmet’in ölümüne sebep olan Akıncılar, Osmanlıların Katolik dünyasına ve Balkan coğrafyasının üzerindeki zulmün önüne geçmek adına zorlu bir mücadele göstererek ön plana çıkmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Akıncıları hak ve adalet sağlaması adına ve yaşanılan zulme dur denilmesi için zorlu bir mücadele göstermesi ele alınmaktadır.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Filminin Oyuncuları


Filmin senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin kaleme alarak olağanüstü bir film ortaya konulmaktadır. Filmin türü drama, Tarih ve aksiyon olarak karşımıza çıkmaktadır.  2019 yılında filmin çekimlerine başlayarak Türkler geliyor: Adaletin Kılıcı filmi 17 Ocak 2020 Cuma günü vizyona girerek sinemaseverlerin dikkatini çekmektedir.

Filmin oyunları da sinemaseverlerin dikkatini çekerek birçok kişi tarafından film araştırılmaya başlanmış bulunmaktadır. Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Serdar Gökhan’ın yer aldığı bu film çok yakında sinemaseverleri ile buluşacaktır.

 
Film henüz vizyona girmediği için sadece fragman yayımlayabiliyoruz. Bizi takip ederseniz filmi sinema çekimi olarak ilk izleyenlerde olursunuz. Şimdiden iyi seyirler.
10
16,847 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum