Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

4,550 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Turkish’i Dondurma Yerli Film izle
6,7 IMDB Puanı

Turkish’i Dondurma Yerli Film izle

(Turkish'i Dondurma)
Tarihi Bir Dram Turkish Dondurma
Tarihi dram olarak 14 Mart 2019 yılında vizyona girecek olan film Çanakkale savaşı döneminden bir olayı beyaz perdeye aktarmaktadır. Yönetmen koltuğunda Can Ulukay2ın oturduğu film hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Erkan Kolçak, Şebnem Bozoklu, Ali Atay, James Farley, Will Thorp gibi yerli yabancı pek çok oyuncu bu yapım için kamera karşısına geçmektedir. Oldukça tecrübeli oyuncu kadrosu ile beyaz perde de efsaneleşecek olan filmi kesinlikle izlemelisiniz.
Film Çanakkale Savaşı döneminde Avustralya’da yaşamlarını sürdüren iki Türk gencinin vatanları için mücadele vermelerini anlatmaktadır. Bu Türk gençleri geçinmek için el arabasında dondurma satıyor ve devecilik işi yapıyorlar. 1915’te vatanlarında savaşın başladığını öğrenen gençler Çanakkale’ye giderek ülkeleri için savaşmaya cepheye gitmeye karar verirler. Ancak gençlerin ülkeden çıkışlarına izin verilmemektedir. Bu dönemde Avustralya’da Türklere yönelik propagandalar yapılamaya başlanmıştır. İngilizler Avustralya’da asker toplamak amacı ile broşür dağıtmaya başlarlar. Bunu gören gençler vatanları için yapamadıklarını Avustralya için yapmaya karar vererek orduya katılırlar.
Pek çok yönden izleyenleri etkisi altına almayı hedefleyen film vizyondan kısa bir süre sonra Turkish Dondurma İzle seçeneği ile pek çok film platformunda boy göstermeye başlayacaktır.
Tarihi farklı bir bakış açısı ile izlemek için sinemalara vakit ayırmıyor iseniz Turkish Dondurma yerli film izle seçeneği ile beğeninize sunulacak yapımlar arasında yer alacaktır. Bu duygu dolu filmi arşivinize eklemenizi tavsiye ederiz.