7.0 IMDB Puanı

Triple Frontier izle

(Triple Frontier)
  • Yapım Yılı
Kategori

Triple Frontier

Yıllar Sonra Triple Frontier Beyaz Perdede
5 Mart 2019 yapımı olan film, 2 saat 07 dak. süren Mark Boal tarafından yazılan Triple Frontier bir aksiyon yapımıdır. İlk 2010 yılında gündeme gelmesine rağmen, yaklaşık on yıl sonra çekimine başlamış ve bu yıl beyazperdede aksiyon sevenleri ile buluşmuştur. Ünlü oyuncu kadrosu ile dikkati çeken bir Amerikan yapımıdır.


Filmin IMDB Puanı

Eski özel kuvvetler subayı olan beş arkadaş, Güney Amerika’nın birçok ülkeye sınırı olan bölgede, bir uyuşturucu kartelini soymak için tekrar bir araya gelir. Her biri farklı yeteneklere ve kariyere sahip olan bu kahramanlar ilk kez bir görevi kendileri planları yapar ve uygulamaya koyulur. Ancak her şey planladıkları gibi gitmez ve kontrolden çıkar.


Özet

Soygunu başarı ile gerçekleştirmelerine rağmen, kaçış esnasında her şey bir kaosa dönüşür. Kendi aralarında yaşadıkları gerilim birçok şeyin gözden geçirmelerine sebep olur. Tek istedikleri sahip oldukları hayatı daha iyi hale getirmektir. Hayatta kalma mücadelesi verirken, birbirlerine olan sadakatleri ve sahip oldukları değerlerin sınandığı bir dönüm noktasına geleceklerdir.10
10
624 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın