OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
5.4 IMDB Puanı

Toprak ve Kan Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

(La Terre et Le Sang)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 80dk

Film Hakkında Bilgi


Mutlaka izlenmesi gereken 2020 filmi sıralamasında yerini almış olan Toprak Ve Kan filminde Sami Bouajila, Sofia Lesaffre ve Eriq Ebouaney başrolleri paylaşıyor. 1 saat 20 dakika kadar süren filmin konusu film konularında sır, dram ve aksiyon severler için vizyona geliyor. Fransa ve Belçika ortak yapımı olan filmin yönetmenliğini Julien Leclercq üstleniyor. 2020 filmi çeşitleri günümüzde yaşanan pandemi nedeni ile çok fazla seyirciye ulaşamasa da Toprak ve Kan filminin konusu oldukça fazla dikkat çekici olduğu için ülkemizde vizyona girdikten sonra bol seyircili bir film olacağı düşünülüyor. Eleştirmenlerden tam not alan filmin konusu oldukça fazla sıra dışı olarak seyirciler tarafından değerlendiriliyor.

Filmin Özeti


Başrollerinde ünlü oyuncular Sami Bouajila, Sofia Lesaffre ve Eriq Ebouaney gibi isimlerin rol aldığı film farklı bir hikaye ile 2020 filmi sıralamasında kendisine yer buluyor. Çoğu sinema sever film içeriklerinde kaos ve kargaşayı seviyor. Kaos ve kargaşa çözmeyi sevenler için bir numara filmlerden birisi olan Toprak ve Kan filminin çoğu sahnesi aksiyon içeriyor. Doğa sahnelerine de sahip olan filmin içerik konusunda uyuşturucu mafyaları da konu ediliyor.
Fabrikasını uyuşturucu mafyasına karşı koruma altına almaya çalışan bir adamın hikayesini sinema sahnesine taşıyan filmde Said isimli kişinin fabrikasına uyuşturucu mafyası dadanır. Ailesinden kendisine miras kalan bir fabrikayı işleten Said’in yaşamı sakin ve huzurludur. Bir anda Said kendisini büyük bir kaosun içinde bulur. Bu kaosta hem malını hem de canını korumak zorunda kalan adam, daha sonra bu sorunun başına fabrikasında çalıştırdığı eski suçlular ve eski mahkumlar tarafından getirildiğini anlar. Kendisini ve fabrikasını korumaya çalışan Said, kendisini uyuşturucu mafyasından daha şanslı hisseder. Bunun nedeni fabrikanın içini ve etrafını bu mafyadan çok daha iyi bilmesidir. 2020 Filmi olarak vizyona gelen Toprak ve Kan filmi farklı bir hikayeyi sinema sahnesine taşıyor. Vizyon tarihinde bir çok seyirciyi bir araya getireceği düşünülen bu filmin süresi de bazı filmlere göre 1 saat 20 dakika olduğu için kısa bulundu.


2020 Fransa ve Belçika Yapımı Netflix Filmi Toprak ve Kan - La Terre et Le Sang Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus

1,228 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum