Tomb Raider izle (2018) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı
Yönetmen Roar Uthaug
Oyuncular Alicia Vikander, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Kristin Scott Thomas, Dominic West, Nick Frost, Daniel Wu, Emily Carey, Helena Holmes, Alexandre Willaume, Gintare Beinoraviciute, Bernardo Santos, Beatrice Stein, Michael Obiora, Rowan Polonski, Andy Mihalache, Antonio Aakeel, Milton Schorr, Keenan Arrison, Conny Stadler, Adrian Collins, Duncan Airlie James, Kenneth Fok, Michael Chapman, Johan Archiles, Vere Tindale, Raj Awasti, Jandre le Roux, Ekran Mustafa, Maisy De Freitas, Samuel Mak, James Pimenta, James Heron, Avashan Singh, Sarah Sayuri Hare, Francois Groenewald, Michael Thyx, Steve Broad, Vinita Petrus, Alwyn Marx, Celina Nessa, Andrew G. Ogleby
Tomb Raider izle, Babasının kayboluşunun ardından geçen 7 yıl sonra yirmi bir yaşındaki Lara Croft, babasından miras kalan devasa şirketin başına geçmeyi kabul etmemiş ve eğitimine devam ederken, diğer bir yandan da çalışmaktadır. Soluksuz bir aksiyon sunan Tomb Raider 2018’de, beklenmedik bir anda ortaya çıkan antik bir eser bulan Lara, babasının kayboluşuna dair ipuçlarını aramaya başlar. Japonya’da bulunan gizemli bir mezara işaret eden ipuçlarını takip eder ve kendini birdenbire zorlu bir maceranın ortasında bulur. Lara Croft, sınırlarının ilerisine geçmeyi başarabilecek midir?

Film Aksiyon ve Macera tür filmler arasında boy ölçüşmektedir. Filmin yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Alastair Siddons dır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Roar Uthaug oturmaktadır. Eğlenceli Aksiyonlu bir filmi burada seyredebilirsiniz.


5,700 Görüntülenme