Secret Bet


Tomb Raider İzle

Tomb Raider İzle, Tomb Raider sinema çekimi izle, Tomb Raider filmi izle, Tomb Raider Tek Parça izle, Tomb Raider full izle, Kayıp bir maceraperestin ustalıkla bağımsız kızı Lara Croft, babasının kaybolduğu adada babasını bulmak için kendi sınırlarını zorlamak zorundadır. Lara Croft’un babası kaybolmuştur ve kaybolmadan önce kızı Lara’ya büyük bir şirket ve ölümünün ardında gizemli soru işaretleri bırakmıştır. Babası bir mezar bulmuştur bu mezarın adı ölüm mezarıdır. Ölüm mezarı eğer açılırsa dünya kötü bir ruhun egemenliği altına girebilir. Lara’nın babasının tek isteği Mezarı bulmaya çalışan Ekibin derhal durdurulması olacaktır. 16 Mart 2018’de vizyona girecek olan filmde daha önceki Lara Croft filmlerinden farklı olacaktır. Farklı Aksiyon ve maceralara adım atmak istiyorsanız bu filmi hemen izlemelisiniz. Lara Croft’un efsanesi bu filmle birlikte başlamaktadır. Lara Croft’un mezarı sonsuza dek kapatıp insanlığı kötü bir ruhtan kurtarmalıdır. Görevi çok tehlikeli olsada yetenekleriyle tehlikelerin üstünden bir bir geçer. Daha önce oscar almış Alicia Vikander Lara Croft rolünü oynamaktadır. Film Aksiyon ve Macera tür filmler arasında boy ölçüşmektedir. Filmin yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Alastair Siddons dır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Roar Uthaug oturmaktadır. Eğlenceli Aksiyonlu bir filmi burada seyredebilirsiniz.

Tomb Raider Full HD Tek Parça izle

4,599 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Tomb Raider izle (2018) Türkçe Dublaj

Tomb Raider izle (2018) Türkçe Dublaj

Yönetmen Roar Uthaug
Oyuncular Alicia Vikander, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Kristin Scott Thomas, Dominic West, Nick Frost, Daniel Wu, Emily Carey, Helena Holmes, Alexandre Willaume, Gintare Beinoraviciute, Bernardo Santos, Beatrice Stein, Michael Obiora, Rowan Polonski, Andy Mihalache, Antonio Aakeel, Milton Schorr, Keenan Arrison, Conny Stadler, Adrian Collins, Duncan Airlie James, Kenneth Fok, Michael Chapman, Johan Archiles, Vere Tindale, Raj Awasti, Jandre le Roux, Ekran Mustafa, Maisy De Freitas, Samuel Mak, James Pimenta, James Heron, Avashan Singh, Sarah Sayuri Hare, Francois Groenewald, Michael Thyx, Steve Broad, Vinita Petrus, Alwyn Marx, Celina Nessa, Andrew G. Ogleby
Tomb Raider İzle, Tomb Raider sinema çekimi izle, Tomb Raider filmi izle, Tomb Raider Tek Parça izle, Tomb Raider full izle, Kayıp bir maceraperestin ustalıkla bağımsız kızı Lara Croft, babasının kaybolduğu adada babasını bulmak için kendi sınırlarını zorlamak zorundadır. Lara Croft'un babası kaybolmuştur ve kaybolmadan önce kızı Lara'ya büyük bir şirket ve ölümünün ardında gizemli soru işaretleri bırakmıştır. Babası bir mezar bulmuştur bu mezarın adı ölüm mezarıdır. Ölüm mezarı eğer açılırsa dünya kötü bir ruhun egemenliği altına girebilir. Lara'nın babasının tek isteği Mezarı bulmaya çalışan Ekibin derhal durdurulması olacaktır. 16 Mart 2018'de vizyona girecek olan filmde daha önceki Lara Croft filmlerinden farklı olacaktır. Farklı Aksiyon ve maceralara adım atmak istiyorsanız bu filmi hemen izlemelisiniz. Lara Croft'un efsanesi bu filmle birlikte başlamaktadır. Lara Croft'un mezarı sonsuza dek kapatıp insanlığı kötü bir ruhtan kurtarmalıdır. Görevi çok tehlikeli olsada yetenekleriyle tehlikelerin üstünden bir bir geçer. Daha önce oscar almış Alicia Vikander Lara Croft rolünü oynamaktadır. Film Aksiyon ve Macera tür filmler arasında boy ölçüşmektedir. Filmin yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Alastair Siddons dır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Roar Uthaug oturmaktadır. Eğlenceli Aksiyonlu bir filmi burada seyredebilirsiniz.