GkmFXGkmFX
8.4 IMDB Puanı

Then Came You Full HD izle

(Arrivals)

Filmin Konusu ve İçeriği


Ölümcül hastalığı olan cesur bir genç kız olan Skye'nin (Maisie Williams) hikayesini anlatıyor. Skye, havaalanında çalışan 19 yaşındaki Calvin (Asa Butterfield) ile arkadaş olur. Kendi gölgesinden korksa bile, kötü Calvin, Skye'ın ölmeden önce yapılacaklar listesinde bir şeyler yapmasına yardımcı olur. Bu sırada Calvin korkularıyla yüzleşmeyi ve onları yakalamayı öğrenir. Bu korkular arasında ulaşılamaz görünen güzel Izzy'ye (Nina Dobrev) açılıyor.
Asa Butterfield ve Arya'nın “Game of Thrones” un oynadığı komedi ve drama filminde "The Vampire Diaries" unvanıyla başlayan Maisie Williams, "The Vampire Diaries", Nina Dobrev, Tyler Hoechlin, David Koechner, Tituss'a eşlik ediyor Dört Emmy adayı olan Burgess, Sonya Walger, Margot Bingham ve Ken Jeong. Peter Hutchings, Woodstock Film Festivali'nde gösterime giren filmin yönetmeni.

2019 ABD Yapımı Then Came You Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

263 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.