GkmFXGkmFX
7.3 IMDB Puanı

Thelma izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Joachim Trier
Oyuncular Eili Harboe, Okay Kaya, Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Grethe Eltervåg, Marte Magnusdotter Solem, Anders Mossling, Vanessa Borgli, Steinar Klouman Hallert, Ingrid Giæver, Oskar Pask, Ludvig Algeback, Isabel Christine Andreasen, Camilla Belsvik, Lars Berge, Sigve Bøe, Vidar Fransson
Thelma İzle, Thelma Türkçe Dublaj izle, Thelma filmi izle, Thelma Tek Parça izle, Thelma full izle, Üniversite öğrencisi olan Çekingen kız, ailesinden uzakta Osho'da dır. Çekingen kızın bir rahatsızlığı vardır filmin başında bilinmesede sonradan ortaya bir bomba gibi düşecektir. Filmin çekimi dört ülkede sürmüştür. 6 Ödül adaylığı ve 3 Ödül kazanmışlığı vardır. Thelma isimli film Dram, Romantik ve Gizem türdeki filmdeki kız bir epilepsi hastasıdır ve birgün üniversite'de nöbet geçirmiştir. Filmin başrolünü Eili Harboe taşımaktadır. Filmin yazarı Joachim Trier ve Eskil Vogt dur. Filmin yönetmen koltuğunda ise Joachim Trier oturmaktadır. Film epilepsi bir bayan'ın yalnız kaldığı için yapabileceği şeyleride göstermektedir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Thelma İzle

Thelma İzle, Thelma Türkçe Dublaj izle, Thelma filmi izle, Thelma Tek Parça izle, Thelma full izle, Üniversite öğrencisi olan Çekingen kız, ailesinden uzakta Osho’da dır. Çekingen kızın bir rahatsızlığı vardır filmin başında bilinmesede sonradan ortaya bir bomba gibi düşecektir. Filmin çekimi dört ülkede sürmüştür. 6 Ödül adaylığı ve 3 Ödül kazanmışlığı vardır. Thelma isimli film Dram, Romantik ve Gizem türdeki filmdeki kız bir epilepsi hastasıdır ve birgün üniversite’de nöbet geçirmiştir. Filmin başrolünü Eili Harboe taşımaktadır. Filmin yazarı Joachim Trier ve Eskil Vogt dur. Filmin yönetmen koltuğunda ise Joachim Trier oturmaktadır. Film epilepsi bir bayan’ın yalnız kaldığı için yapabileceği şeyleride göstermektedir.

Thelma Full HD Tek Parça izle

2,801 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.