Secret Bet


The Snowman İzle

The Snowman İzle, The Snowman Türkçe Dublaj izle, The Snowman filmi izle, The Snowman Tek Parça izle, The Snowman full izle, 17 Kasım 2017’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunu Tomas Alfredson doldurmaktadır. Filmin tür olarak seyircisi Suç, Korku ve Dram tür seyircileri kendisine bağlamaktadır. Katil’in annesi bir gün çıktıları araba macerası ile buza girmiş ve buz kırılarak annesi arabanın içinde kalarak ölmüştür. Osio da yaşayan insanlar gündelik hayatta görmeyecekleri esrarengiz olaylara şahit olmaktadır. Harry Hole bir polis memurudur ve sokaklarda uyuya kalmaktadır. Osio da kasım ayı olduğu için kış yaşanmaktadır. Harry Hole’ye gizli bir kardan adam çizimli yazı bırakırlar. Kaybolan insanlar genelde kadınlar ve kadınların evlilikleri mutsuz çekmektedir. Polis memuru Harry Hole ipuçları yakalayarak katil’in kim olduğunu çözmek için elinden geleni yapmaktadır. Polis memuru Harry Hole’unda bir çocuğu vardır ve çocuk babasının kim olduğunu bilmemektedir. Katil eskiden yaşadığı annesinin ölümünden dolayı kendisi gibi olan çocukların annelerini öldürmektedir. The Snowman filminin orjinal hikayesini ortaya çıkaran ise Jo Nesbø dur. Filmde yaşamadığınız çok farklı duyguları’da üst üste yaşayabileceksiniz.

The Snowman Full HD Tek Parça izle

3,999 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The Snowman izle (2017) Türkçe Dublaj
5.1 IMDB Puanı

The Snowman izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Tomas Alfredson
Oyuncular Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg, Jonas Karlsson, Michael Yates, Ronan Vibert, J.K. Simmons, Val Kilmer, David Dencik, Toby Jones, Genevieve O'Reilly, James D'Arcy, Jeté Laurence, Adrian Dunbar, Chloë Sevigny, Jakob Oftebro, Leonard Samuelsson Heinemann, Sofia Helin, Peter Dalle, Anne Reid, Silvia Busuioc, Jamie Michie, Irina Kara, Ben Abell, Alec Newman, Jamie Clayton, Dinita Gohil, Roger Barclay, Alwyne Taylor, Lars Berrum, Max de Asmundis, Jack Roth
The Snowman İzle, The Snowman Türkçe Dublaj izle, The Snowman filmi izle, The Snowman Tek Parça izle, The Snowman full izle, 17 Kasım 2017'de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunu Tomas Alfredson doldurmaktadır. Filmin tür olarak seyircisi Suç, Korku ve Dram tür seyircileri kendisine bağlamaktadır. Katil'in annesi bir gün çıktıları araba macerası ile buza girmiş ve buz kırılarak annesi arabanın içinde kalarak ölmüştür. Osio da yaşayan insanlar gündelik hayatta görmeyecekleri esrarengiz olaylara şahit olmaktadır. Harry Hole bir polis memurudur ve sokaklarda uyuya kalmaktadır. Osio da kasım ayı olduğu için kış yaşanmaktadır. Harry Hole'ye gizli bir kardan adam çizimli yazı bırakırlar. Kaybolan insanlar genelde kadınlar ve kadınların evlilikleri mutsuz çekmektedir. Polis memuru Harry Hole ipuçları yakalayarak katil'in kim olduğunu çözmek için elinden geleni yapmaktadır. Polis memuru Harry Hole'unda bir çocuğu vardır ve çocuk babasının kim olduğunu bilmemektedir. Katil eskiden yaşadığı annesinin ölümünden dolayı kendisi gibi olan çocukların annelerini öldürmektedir. The Snowman filminin orjinal hikayesini ortaya çıkaran ise Jo Nesbø dur. Filmde yaşamadığınız çok farklı duyguları'da üst üste yaşayabileceksiniz.