GkmFXGkmFX
5.9 IMDB Puanı

The Royal Exchange Türkçe Full HD izle

(Cambio de reinas)

Filmin Konusu ve İçeriği


Marc Dugain tarafından yönetilen ve Chantal Thomas tarafından yazılan Prenseslerin Evlenmesi hikayesi gerçek bir hikayeye dayanıyor. 1721'de İspanya ile barış anlaşması imzalamak isteyen Fransa'nın Regent'i, İspanya Kralı'na bir teklifte bulundu: 11 yaşındaki veliaht prens Louis Louis ve 4 yaşındaki İspanyol prenses Maria Anna ile evlenme teklifi Victoria. Naib ayrıca 12 yaşındaki kızı Mademoiselle de Montpensier ile İspanyol tahtının 14 yaşındaki varisi Asturias prensi ile evlenmeyi öneriyor. Madrid her iki teklifte de sıcak görünüyor ve hemen törenler düzenleniyor. Prenseslerin değişimi, iki ülkeyi ayıran nehirdeki küçük bir adada gerçekleşecek. Her şey çocukların iyiliği için yapılır, ancak hiçbir şey planlandığı gibi gitmez.

Full HD Prensesler Evleniyor The Royal Exchange Turkce Dublaj izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

423 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.