The Post izle

The Post izle, The Post Türkçe Dublaj izle, The Post Tek Parça izle, The Post full izle, The Post filmi izle, Dram ve Tarih türündeki film 1966 yılında vietnam’daki askerlerle başlar. Vietnamla olan savaşı konu alan film hem Tarih’ten bahsederken hemde bu savaşta neler olup bitti bunları göz önüne sermektedir. Savaşa 100.000 asker yollayan Birleşik devlet savunma bakanı durumun yine aynı düzeyde devam ettiğini duyduğunda sinirlenmiştir. Birleşik devletlerin Vietnam’la savaştığını kaydettiği dosya bir memur tarafından alınıp fotokopi makinası ile çoğaltılmıştır. 1966 olaylarından sonra 1971 yılında Washington D.C’de devam eden film tarihi bizlere aktarıyor. The Washington Post firmasının sahibi Kay Graham firmasını çok çok ileri taşımak için birçok kişiyle görüşmüş ve anlaşmıştır. The New York Times gazetesinin bugünlerde büyük bir haber yapacağını duyan The Washington Post gazetesinden biri bu durum için birçok şey yapacaktır. The New York Times gazetesinde 1966 yılının Vietnam savaşının gerçekleri ortaya çıktı ve gazete çok satılmaya başlandı. The Washington Post bu durumdan mutsuzdu 2 gün sonra onada Vietnam savaşı ile ilgili bilgiler geldi ve oda bu durumdan mutlu oldu. Savcılık kararı ile The New York Times gazetesi savaşla ilgili yayımları kesmiş bulundu. The Washington Post gazetesi Vietnam savaşı ile ilgili gizli dosyaları bulmuş ve onları yavaş yavaş paylaşmaya karar vermiştir. The Washington Post gazetesi ne olursa olsun Vietnam savaşı ile ilgili haberleri yayımlama kararı almıştır. The Washington Post gazetesi Vietnam savaş gizli dosyalarını yayımlayarak savcılığın verdiği emirlere uymayarak hareket edeceklerdir.

The Post Tek Parça izle

1,691 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The Post izle – (2017) Türkçe Dublaj Tek Parça izle
7.2 IMDB Puanı

The Post izle – (2017) Türkçe Dublaj Tek Parça izle

(The Post)
Senaryo Liz Hannah, Josh Singer
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 16 ödül & 97 adaylık.
The Post izle, The Post Türkçe Dublaj izle, The Post Tek Parça izle, The Post full izle, The Post filmi izle, Dram ve Tarih türündeki film 1966 yılında vietnam'daki askerlerle başlar. Vietnamla olan savaşı konu alan film hem Tarih'ten bahsederken hemde bu savaşta neler olup bitti bunları göz önüne sermektedir. Savaşa 100.000 asker yollayan Birleşik devlet savunma bakanı durumun yine aynı düzeyde devam ettiğini duyduğunda sinirlenmiştir. Birleşik devletlerin Vietnam'la savaştığını kaydettiği dosya bir memur tarafından alınıp fotokopi makinası ile çoğaltılmıştır. 1966 olaylarından sonra 1971 yılında Washington D.C'de devam eden film tarihi bizlere aktarıyor. The Washington Post firmasının sahibi Kay Graham firmasını çok çok ileri taşımak için birçok kişiyle görüşmüş ve anlaşmıştır. The New York Times gazetesinin bugünlerde büyük bir haber yapacağını duyan The Washington Post gazetesinden biri bu durum için birçok şey yapacaktır. The New York Times gazetesinde 1966 yılının Vietnam savaşının gerçekleri ortaya çıktı ve gazete çok satılmaya başlandı. The Washington Post bu durumdan mutsuzdu 2 gün sonra onada Vietnam savaşı ile ilgili bilgiler geldi ve oda bu durumdan mutlu oldu. Savcılık kararı ile The New York Times gazetesi savaşla ilgili yayımları kesmiş bulundu. The Washington Post gazetesi Vietnam savaşı ile ilgili gizli dosyaları bulmuş ve onları yavaş yavaş paylaşmaya karar vermiştir. The Washington Post gazetesi ne olursa olsun Vietnam savaşı ile ilgili haberleri yayımlama kararı almıştır. The Washington Post gazetesi Vietnam savaş gizli dosyalarını yayımlayarak savcılığın verdiği emirlere uymayarak hareket edeceklerdir.