Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1.Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

3,242 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The Legend Of Chusen 1.Sezon izle
7.27 IMDB Puanı

The Legend Of Chusen 1.Sezon izle

(The Legend of Chusen)
The Legend Of Chusen

The Legend Of Chusen, Çin yapımı fantastik bir dizidir. Oyuncu kadrosunu Yi Yang Qian Xi, Xiao Qi, Fu Cheng Peng, Gui Wang, Wang Wan Juan, Xiao Chi, Xiong Nai Jin, You Ji,Yang Xu Wen, Qing Long, He Zhong Hua, Dao Xuan Zhen Ren, Huang Hai Bing, Wan Jian, Lu Zing Yu, Cang Song Dao Ren oluşturmaktadır. İzleyenlerin büyük çoğunluğu dizinin güzel olduğu ve etkisi altında kaldıklarını belirtmektedir.

Dizi Zhang Xiao Fan’ın trajik öyküsünü anlatmaktadır. Zhang Xiao Fan, 11 yaşında iken köyü baskına uğrar ve ortalık cehenneme döner. Gün aydığında köyünde hayatta kalan kimse olmamıştır. Köyü ararken arkadaşı Lin Jin Yu’nun hayatta kaldığını fark eder. Tüm ailesinin katledilmesi onu derinden yaralamış ve bir hayli üzmüştür. Bundan sonraki hayatına Lin Jin Yu ile devam edecek olan Zhang Xiao Fan’ı zorlu süreçler beklemektedir. Her bölümde ayrı bir maceraya atılan Zhang Xiao Fan, Lin Jin Yu ile Çin’de erdemliği ve iyiliği ile ünlü Qing Yun mezhebine katılmaya karar verir. Burada alacağı eğitim onun ileriki yaşamını da etkileyecektir. Her şey yoluna girdi diye sevinen Zhang Xiao, Şeytani mezhebin kralının kızlarından birine aşık olur. Bu aşk Zhang Xiao’yu çıkmaza sürükleyecektir. Bu aşkla birlikte olumlu giden her şey olumsuz girmeye başlar ve kötü olaylar Zhang Xiao’u beklemektedir.