The Foreigner İzle

The Foreigner İzle, The Foreigner Türkçe Dublaj izle, The Foreigner filmi izle, The Foreigner Tek Parça izle, The Foreigner full izle, Başrolünde Jackie Chan’ın yer aldığı başarılı gerilim ve aksiyon türünde bir filmdir. Londra’da bir bankada bomba patlamıştır. Jackie Chan’ın kızı Londra bankasına son giren kişidir. Jackie Chan’ın kızı ölmüştür. Bu bombalı terör saldırısı ülkenin müsteşar’ını denetlemeye geçirmiştir. Jackie Chan kızını öldürenleri bulmak için elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen bir ipucu bile bulamamaktadır. Teröristlerin isimlerini bilen müsteşar isimleri Jackie Chan ile paylaşmadığı için ofisine uyarı niteliğinde bir bomba konulmuş ve patlatılmıştır. Usta bir bomba yapımcısı olan Jackie Chan teröristleri bulup, öldürmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Jackie Chan sonunda müsteşar’dan terorist bombacıların isimlerini ve kızını öldüren bombacınında isimlerini almıştır. Jackie Chan Eskiden Orduda görev yapmış ve usta bir bombacıdır. Teröristleri ve kızını öldüren terörist’i ekipler içeri girmeden vurmuş ve öldürmüştür. Film, 1 Saat 54 dakika sürmektedir. Filmin senaryosu David Marconi tarafından yazılmış, Filmin yönetmenliği ise Martin Campbell tarafından yapılmıştır. Film Aksiyon ve Gerilim türünde bir filmdir. Filmdeki sahneleri başka filmlerde gördüğünüzü sanmıyorum. Gerçekten kaliteli bir film izlemek istiyorsanız FilmCee.Com’da izleyiniz.

The Foreigner Full HD Tek Parça izle

2,646 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The Foreigner izle (2017) Türkçe Dublaj
7.2 IMDB Puanı

The Foreigner izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Martin Campbell
Oyuncular Jackie Chan, Pierce Brosnan, Orla Brady, Dermot Crowley, Ray Fearon, Rory Fleck-Byrne, Michael McElhatton, Charlie Murphy, Lia Williams, John Cronin, Caolan Byrne, Katie Leung, Simon Kunz, Branwell Donaghey, Stephen Hogan, Dino Fazzani, Jorge Leon Martinez, Paul Terry, Pippa Bennett-Warner, David Pearse, Rufus Jones, Roberta Taylor, Thusitha Jayasundera, Lasco Atkins, Bern Collaco, Mark Tandy, Aarron Monaghan, Lee Nicholas Harris, Shina Shihoko Nagai
The Foreigner İzle, The Foreigner Türkçe Dublaj izle, The Foreigner filmi izle, The Foreigner Tek Parça izle, The Foreigner full izle, Başrolünde Jackie Chan'ın yer aldığı başarılı gerilim ve aksiyon türünde bir filmdir. Londra'da bir bankada bomba patlamıştır. Jackie Chan'ın kızı Londra bankasına son giren kişidir. Jackie Chan'ın kızı ölmüştür. Bu bombalı terör saldırısı ülkenin müsteşar'ını denetlemeye geçirmiştir. Jackie Chan kızını öldürenleri bulmak için elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen bir ipucu bile bulamamaktadır. Teröristlerin isimlerini bilen müsteşar isimleri Jackie Chan ile paylaşmadığı için ofisine uyarı niteliğinde bir bomba konulmuş ve patlatılmıştır. Usta bir bomba yapımcısı olan Jackie Chan teröristleri bulup, öldürmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Jackie Chan sonunda müsteşar'dan terorist bombacıların isimlerini ve kızını öldüren bombacınında isimlerini almıştır. Jackie Chan Eskiden Orduda görev yapmış ve usta bir bombacıdır. Teröristleri ve kızını öldüren terörist'i ekipler içeri girmeden vurmuş ve öldürmüştür. Film, 1 Saat 54 dakika sürmektedir. Filmin senaryosu David Marconi tarafından yazılmış, Filmin yönetmenliği ise Martin Campbell tarafından yapılmıştır. Film Aksiyon ve Gerilim türünde bir filmdir. Filmdeki sahneleri başka filmlerde gördüğünüzü sanmıyorum. Gerçekten kaliteli bir film izlemek istiyorsanız FilmCee.Com'da izleyiniz.