OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.3 IMDB Puanı

The Discovery – Keşif 720P Türkçe Dublaj izle

(The Discovery)
  • Yapım Yılı
Senaryo Justin Lader, Charlie McDowell
Keşif 2017 izle, Keşif 2017 full izle, Keşif 2017 filmi izle, Keşif 2017 Tek Parça izle, Keşif 2017 Türkçe Altyazılı izle, Keşif 2017 Türkçe Dublaj izle, 2017 ABD Yapımı olan Keşif filminin toplam süresi 1 saat 42 dakikadır. Dram, Romantik ve Gizem Türlerinde başarılı izlenmeye sahip olan Keşif filmi gerçekten birçok insan tarafından beğenilerek izlenmiştir. Imdb'den 6,3 gibi ortalamanın üzerinde bir puan alan Keşif filmi izlenmeyi hak eden filmler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini Charlie McDowell yaparken, filmin senaryosunu ise Justin Lader ve Charlie McDowell yazmıştır. Filmin başrolünü ise Robert Redford, Mary Steenburgen ve Brian McCarthy oluşturmaktadır. Keşif filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bundan sonraki iki yıl sonra bilimsel olarak kanıtlanmış bir adam, genç bir kadının karanlık geçmişinden uzaklaşmasına yardım etmeye çalışır.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Keşif 2017 izle

Keşif 2017 izle, Keşif 2017 full izle, Keşif 2017 filmi izle, Keşif 2017 Tek Parça izle, Keşif 2017 Türkçe Altyazılı izle, Keşif 2017 Türkçe Dublaj izle, 2017 ABD Yapımı olan Keşif filminin toplam süresi 1 saat 42 dakikadır. Dram, Romantik ve Gizem Türlerinde başarılı izlenmeye sahip olan Keşif filmi gerçekten birçok insan tarafından beğenilerek izlenmiştir. Imdb’den 6,3 gibi ortalamanın üzerinde bir puan alan Keşif filmi izlenmeyi hak eden filmler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini Charlie McDowell yaparken, filmin senaryosunu ise Justin Lader ve Charlie McDowell yazmıştır. Filmin başrolünü ise Robert Redford, Mary Steenburgen ve Brian McCarthy oluşturmaktadır. Keşif filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bundan sonraki iki yıl sonra bilimsel olarak kanıtlanmış bir adam, genç bir kadının karanlık geçmişinden uzaklaşmasına yardım etmeye çalışır.

Keşif 2017 Tek Parça izle

3,033 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın