Secret Bet


The Dawnseeker izle

The Dawnseeker izle, The Dawnseeker Altyazılı izle, The Dawnseeker Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The Dawnseeker filminin toplam süresi 1 saat 22 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Justin Price yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır: Franziska Schissler, Khu, Alexander Kane. Filmin yer aldığı film türü ise Bilim Kurgu’dur.

The Dawnseeker Filmin konusu: 2245 yılında, Dünya’nın güneşi tüm insanlığı yok etmekle tehdit ederken, “Dawnseeker”, ölmekte olan yıldızı yenilemek için stardust olarak bilinen nadir bir minerali toplamak için bilinmeyen bir gezegene seyahat eden beş kiralı paralı askerin peşinden gider. Uzay gemileri uzaylı gezegenine çarptıktan sonra, daha önce karşılaştıkları her şeyden çok daha gelişmiş bir yaratık tarafından avlanır ve avlanırlar.

The Dawnseeker The Dawnseeker Parça izle

2,068 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The Dawnseeker izle Türkçe Altyazılı
8.4 IMDB Puanı

The Dawnseeker izle Türkçe Altyazılı

(The Dawnseeker)
Yönetmen
Senaryo Justin Price
The Dawnseeker izle, The Dawnseeker Altyazılı izle, The Dawnseeker Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The Dawnseeker filminin toplam süresi 1 saat 22 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Justin Price yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır: Franziska Schissler, Khu, Alexander Kane. Filmin yer aldığı film türü ise Bilim Kurgu'dur.

The Dawnseeker Filmin konusu: 2245 yılında, Dünya'nın güneşi tüm insanlığı yok etmekle tehdit ederken, "Dawnseeker", ölmekte olan yıldızı yenilemek için stardust olarak bilinen nadir bir minerali toplamak için bilinmeyen bir gezegene seyahat eden beş kiralı paralı askerin peşinden gider. Uzay gemileri uzaylı gezegenine çarptıktan sonra, daha önce karşılaştıkları her şeyden çok daha gelişmiş bir yaratık tarafından avlanır ve avlanırlar.