GkmFXGkmFX
4.9 IMDB Puanı

The Clovehitch Killer Full izle

(Clovehitch)

Filmin Konusu ve İçeriği


Kasabanın kilisesinde gönüllü olan Tyler Burnside (Charlie Plummer) de izci. Saygılı bir genç olan Tyler'ın babası (Dylan McDermott), aynı zamanda dürüstlüğü ile tanınan bir topluluk lideridir. Yaşadıkları sessiz Kentucky kasabasının bir sorunu var: onlarca yıl önce işlenmemiş cinayetler ve toplumu derinden sallamak. On kadının vahşice işkence gördüğü ve öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch olarak bilinen bir psikopat tarafından işlendi. Tyler babasının sakladığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en çok güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve son cinayetini henüz işlemediğinden şüphe etmeye başlar. Altın Küre Dylan McDermott, Samantha Mathis, Madisen Beaty, Lance Chantiles-Wertz ve çocuk oyuncu Brenna Sherman'ı genç aktris Charlie Plummer'ın "Dünyanın Tüm Parası" ve "Yalın" filmlerinde oynadığı korku filminde rol aldı. Pete "isimleri dahildir. Filmin yönetmeni Duncan Skiles yazarken “Büyük Romantiklerin Sonuncusu” tarafından yönetilirken, senaryo yazarı Christopher Ford "Spider-Man: Homecoming" senaryosunu yazıyor.

Turkce Altyazi The Clovehitch Killer Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

163 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum