Secret Bet


The After Party izle

The After Party izle, The After Party Altyazılı izle, The After Party Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The After Party filminin toplam süresi tam 2 saat’tir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,8’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Ian Edelman yapmıştır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Müzikal’dır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Harrison Holzer, Kyle, Jordan Rock

The After Party Filmin konusu: İstekli bir rapçi tüm yanlış sebeplerden dolayı viral duruma düştüğünde, kariyerinin bittiğini düşünüyor. Fakat en iyi arkadaşı onları partiden sonra vahşi bir NYC’ye götürdüğünde, imkansız hale gelmesi için bir şans daha kazanıyor.

The After Party Tek Parça izle

2,016 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
The After Party izle Türkçe Dublaj
5.7 IMDB Puanı

The After Party izle Türkçe Dublaj

(The After Party)
Yönetmen
Senaryo Ian Edelman
The After Party izle, The After Party Altyazılı izle, The After Party Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The After Party filminin toplam süresi tam 2 saat'tir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,8'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Ian Edelman yapmıştır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Müzikal'dır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Harrison Holzer, Kyle, Jordan Rock

The After Party Filmin konusu: İstekli bir rapçi tüm yanlış sebeplerden dolayı viral duruma düştüğünde, kariyerinin bittiğini düşünüyor. Fakat en iyi arkadaşı onları partiden sonra vahşi bir NYC'ye götürdüğünde, imkansız hale gelmesi için bir şans daha kazanıyor.