OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.1 IMDB Puanı

Testere Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı
Yönetmen Michael Spierig ve Peter Spierig
Oyuncular Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Clé Bennett, Laura Vandervoort, Paul Braunstein, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Josiah Black, Edward Ruttle, Michael Boisvert, Sam Koules, Troy Feldman, Shaquan Lewis, Lauren Beatty, Misha Rasaiah, Sonia Dhillon Tully, Keeya King, Ryan Manning, Brandon James Sim, Tina Jung, Bonnie Siu, Attila Sebesy
Gerilimin en yüksek dozda devam ettiği film Testere serisinin tüm korku ve adrenalin dolu anlarına bir yenisini daha ekliyor. Polisler tarafından köşeye sıkıştırılmış olan Edgar elindeki tetikleyici göstererek hemen Dedektif Halloran’ın gelmesini aksi halde beş kişinin öleceğini açıklıyor. Ancak polislerin gelmesi durumu değiştirmeyince beş kişinin yaşamda kalabilmesi için korku dolu bir oyun başlıyor. Kapalı alanda iki kadın ve üç adamdan oluşan ekip hayatta kalmak için mücadele verirken zincirlerinden kurtulmak ve özgürlüklerini elde etmek için korku dolu anlar yaşamaları gerekecektir.

Her biri çok korkunç bir ölümle karşılaşan bedenler şehir etrafında dönüyor. Soruşturma devam ederken, kanıtlar bir şüpheye işaret ediyor: John Kramer, Jigsaw olarak bilinen ve on yıldır ölü olan adam. Testere serisinin sekizinci filmidir. Michael ve Peter Spierig'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrol oyuncusu Tobin Bell'dir. Filmin senayorosunu ise Josh Stolberg ve Pete Goldfinger yazmıştır. Bu Muhteşem testere serisinin 8.filmi ile kendinizi unutulamayacak bir korku içerisinde bulacaksınız. Bu Efsanevi filmde Jigsaw geri dönüyor ve Kötü insanları kendi adaletiyle yargılıyor. Izleyiciler filmi izlerken kanı donacak ve Dehşete düşeceksiniz. Film 3 Aralık 2017'de ABD'De gösterime girmiştir.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


4,221 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın