BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Testere Jigsaw Efsanesi İzle

Testere Jigsaw Efsanesi Full HD Tek Parça izle

3,836 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Testere Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj izle
6.1 IMDB Puanı

Testere Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Michael Spierig ve Peter Spierig
Oyuncular Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Clé Bennett, Laura Vandervoort, Paul Braunstein, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Josiah Black, Edward Ruttle, Michael Boisvert, Sam Koules, Troy Feldman, Shaquan Lewis, Lauren Beatty, Misha Rasaiah, Sonia Dhillon Tully, Keeya King, Ryan Manning, Brandon James Sim, Tina Jung, Bonnie Siu, Attila Sebesy
Her biri çok korkunç bir ölümle karşılaşan bedenler şehir etrafında dönüyor. Soruşturma devam ederken, kanıtlar bir şüpheye işaret ediyor: John Kramer, Jigsaw olarak bilinen ve on yıldır ölü olan adam. Testere serisinin sekizinci filmidir. Michael ve Peter Spierig'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrol oyuncusu Tobin Bell'dir. Filmin senayorosunu ise Josh Stolberg ve Pete Goldfinger yazmıştır. Bu Muhteşem testere serisinin 8.filmi ile kendinizi unutulamayacak bir korku içerisinde bulacaksınız. Bu Efsanevi filmde Jigsaw geri dönüyor ve Kötü insanları kendi adaletiyle yargılıyor. Izleyiciler filmi izlerken kanı donacak ve Dehşete düşeceksiniz. Film 3 Aralık 2017'de ABD'De gösterime girmiştir. Uzun ve Başarılı oyuncu kadrosunda ise Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Clé Bennett, Laura Vandervoort, Paul Braunstein, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Josiah Black, Edward Ruttle, Michael Boisvert, Sam Koules, Troy Feldman, Shaquan Lewis, Lauren Beatty, Misha Rasaiah, Sonia Dhillon Tully, Keeya King, Ryan Manning, Brandon James Sim, Tina Jung, Bonnie Siu, Attila Sebesy gibi isimler yer almaktadır.