5.2 IMDB Puanı

taxi 5 izle türkçe dublaj

(taxi)
  • Yapım Yılı
Senaryo Franck Gastambide
Taksi 5 Film Tanıtımı
Sylvain Marot Yetenekli bir polis olarak Paris’te hayatına devam etmektedir. Sylvain Marot İyi derecede araç kullanan usta bir şofördür. Marsilya’nın Belediye başkanı Marot’a Bir görev vermiştir. Verilen görev; Ferrari araçlar ile büyük soygun planları yapan İtalyan bir çeteyi ele geçirmektir. Yalnız bu görevde Marot, Marsilya’nın en kötü VTC sürücüsü olan Ünlü şoför Morales’in yeğeni Eddy Maklouf ile birlikte çalışmak zorundadır. Renkli sahnelerle karşımıza çıkan film, oldukça sürükleyici ve aksiyon dolu bir senaryoya sahiptir.
Yirmi yıl önce Fransız bir filmin komedisi olan Taksi filmi ile karşımıza çıkan seri, Yirmi yıla 5 film sığdırmıştır. Film serisinin son filmi olan Taksi 5 2018 filminde bol aksiyon sahnelerine sahip filmde araba dublörlerinin filme kattığı güç asla yadsınamaz.
Yönetmen olarak Franck Gastambide’yi gördüğümüz Taksi 5 2018 filminde, Vizyon tarihi 4 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir. Oyuncular arasında; Franck Gastambide, Malik Bentalha, Bernard Farcy, Ramzy Bedia, Salvatore Esposito, Sabrina Ouazani, AnouarToubali, Edouard Montoute gibi isimler bulunmaktadır. Taksi filminin hemen tüm serileri aksiyonlarıyla ön plana çıkmaktadır. Yine bu seride de etkili aksiyon sahnelerinin bulunduğu bilinmektedir.
Taksi 5 filmi, özellikle genç izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Bundan dolayı Taksi 5 filmi daha çok gençler tarafından beğenilmektedir. Ülkemizde de yayınlanan bu filmin, hayran kitlesi gün geçtikçe artış göstermektedir.


10
10
4,337 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın