OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.1 IMDB Puanı

Taşıyıcı 3 Türkçe Dublaj 1080p izle

(Transporter 3)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Luc Besson, Robert Mark Kamen, Luc Besson, Robert Mark Kamen
Taşıyıcı 3 izle, Taşıyıcı 3 full izle, Taşıyıcı 3 filmi izle, Taşıyıcı 3 Tek Parça izle, Taşıyıcı 3 Türkçe Altyazılı izle, Taşıyıcı 3 Türkçe Dublaj izle, Birleşik Krallık, Fransa, Abd ve Ukrayna ortak yapımı olan Taşıyıcı 3 filmi izleyenler tarafından çok beğenildiği için tekrar tekrar izlenmektedir. Imdb'den 6,1 gibi orta derecenin yukarısında puan alan Taşıyıcı 3 filmi tür olarak Aksiyon, Macera ve Suç türleri arasında yer alan Jason Statham'ın başrolünde olduğu bir filmdir. Filmin toplam süresi 1 saat 44 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Olivier Megaton yaparken, filmin senaryosunu ise Luc Besson ve Robert Mark Kamen yazmıştır. Filmin başrolünü ise Jason Statham, Robert Knepper ve Natalya Rudakova gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Frank Martin, bir Ukraynalı hükümet yetkilisinin kaçırılan kızı Valentina'yı, Marsilya'dan Karadeniz'de Odessa'ya götürmek için sürüş eldivenleri koyar. Yolda, Valentina'nın güvenli teslimatını engellemek isteyen ve kişisel hislerinin tehlikeli hedefine ulaşmasına izin vermeyen haydutlarla savaşmak zorunda.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Taşıyıcı 3 izle

Taşıyıcı 3 izle, Taşıyıcı 3 full izle, Taşıyıcı 3 filmi izle, Taşıyıcı 3 Tek Parça izle, Taşıyıcı 3 Türkçe Altyazılı izle, Taşıyıcı 3 Türkçe Dublaj izle, Birleşik Krallık, Fransa, Abd ve Ukrayna ortak yapımı olan Taşıyıcı 3 filmi izleyenler tarafından çok beğenildiği için tekrar tekrar izlenmektedir. Imdb’den 6,1 gibi orta derecenin yukarısında puan alan Taşıyıcı 3 filmi tür olarak Aksiyon, Macera ve Suç türleri arasında yer alan Jason Statham’ın başrolünde olduğu bir filmdir. Filmin toplam süresi 1 saat 44 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Olivier Megaton yaparken, filmin senaryosunu ise Luc Besson ve Robert Mark Kamen yazmıştır. Filmin başrolünü ise Jason Statham, Robert Knepper ve Natalya Rudakova gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Frank Martin, bir Ukraynalı hükümet yetkilisinin kaçırılan kızı Valentina’yı, Marsilya’dan Karadeniz’de Odessa’ya götürmek için sürüş eldivenleri koyar. Yolda, Valentina’nın güvenli teslimatını engellemek isteyen ve kişisel hislerinin tehlikeli hedefine ulaşmasına izin vermeyen haydutlarla savaşmak zorunda.

Taşıyıcı 3 Tek Parça izle

3,754 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet