Bet Doksan
5.6 IMDB Puanı

Tamircikler Robotçuklara Karşı Full izle

(Fiksiki protiv Krabotov)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 83dk
Kategori

Film Hakkında Bilgi


Çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alacak ve birbirinden farklı sahneleriyle eğlendirecek filmler arasında bulunan Tamircikler robotcuklara karşı filmi tam bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok çocukların merak içerisinde beklediği izlemek istedikleri animasyon filmleri arasında yerini almaktadır. Sizleri fazlasıyla etkileyecek ve eğlendirecek bir film olarak karşınıza çıkan animasyon filmini kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte seyircileri ile bulaşacaktır. Oleg uzhinov, Ivan Pshonkin, Basil Bedoshvili yönetmenliğinde karşınıza çıkacak Tamircikler Robotcuklara karşı filmi sizleri eğlendirecek ve varlıklarını hatırlatacaklardır.

Tamircikler Robotcuklara Karşı Filminin KonusuEugenius profesör başarılı bir mucit olan okul arkadaşı ile karşılaşması sonucunda hem kendisini hem de tamircikler için büyük tehlike oluşturmaktadır. Eugenius yıllardır görmediği arkadaşı Erika ile kendisine tamirciklerden daha hızlı ve kuvvetli olan bir robotcuklar üreterek minik yardımcılar yapmışlardır. Ayrıca Robotcuklar ve tamircikler arasında bir rekabetin başlamasıyla birlikte bir yarışma planlamışlardır. Tamircikler yarışmayı kaybederek Erika dünyaya onların varlığını açıklayacaktır. Profesör ve tamircikler kendilerinin başlarına gelen tehlikeler için bu yarışmayı kazanmak amacıyla zorlu bir mücadele içerisine girerek seyircileriyle buluşacaklardır.
Birçok çocuğun merak içerisinde ve heyecanla beklediği bu filmi muhakkak izlemeli ve keyifli vakitler geçirmelisiniz. 6 Mart 2020 tarihin de vizyona girmesiyle birlikte birçok sinemaseveri etkisi altında bırakacak ve eğlendirecek filmler ile karşınıza çıkacaktır.Turkce Dublaj Tamircikler Robotçuklara Karşı Hemen izle İyi Seyirler.

1,588 Görüntülenme