OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
5.4 IMDB Puanı

Taksi 5 1080p Türkçe Dublaj izle

(Taxi 5)
  • Yapım Yılı
Senaryo Luc Besson, Franck Gastambide, Stéphane Kazandjian
Taksi 5 izle, Taksi 5 full izle, Taksi 5 filmi izle, Taksi 5 Tek Parça izle, Taksi 5 Türkçe Altyazılı izle, Taksi 5 Türkçe Dublaj izle, 2018 Fransa yapımı olan Taksi 5 filminin türü Komedi, Aksiyon ve Macera'dır. Taksi 5 filmini Fransa'da birçok taksi serisi seven insan izlemiş ve beğenmiştir. 1 saat 42 dakika süren Taksi 5 filmi Komik sahneleriyle güldürmeyi başarırken, Aksiyon sahneleriyle'de bizi filme bağlıyor. Macera sahnelerini'de zevkle seyretmek zorunda kalıyoruz. Filmin yönetmenliğini Franck Gastambide yaparken, filmin senaryosunu ise Luc Besson ve Franck Gastambide yazmıştır. Filmin başrolünü ise Franck Gastambide, Malik Bentalha ve Bernard Farcy paylaşmaktadır. Taksi 5 filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Marsilya polisine transfer edilen bir polis memuru, Ferrari'yi efsanevi beyaz taksiyi alan korkunç bir sürücü olan Ferrari'nin en güçlü yeğeni olan güçlü bir İtalyan soyguncuyu devralmak üzere görevlendirildi.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Taksi 5 izle

Taksi 5 izle, Taksi 5 full izle, Taksi 5 filmi izle, Taksi 5 Tek Parça izle, Taksi 5 Türkçe Altyazılı izle, Taksi 5 Türkçe Dublaj izle, 2018 Fransa yapımı olan Taksi 5 filminin türü Komedi, Aksiyon ve Macera’dır. Taksi 5 filmini Fransa’da birçok taksi serisi seven insan izlemiş ve beğenmiştir. 1 saat 42 dakika süren Taksi 5 filmi Komik sahneleriyle güldürmeyi başarırken, Aksiyon sahneleriyle’de bizi filme bağlıyor. Macera sahnelerini’de zevkle seyretmek zorunda kalıyoruz. Filmin yönetmenliğini Franck Gastambide yaparken, filmin senaryosunu ise Luc Besson ve Franck Gastambide yazmıştır. Filmin başrolünü ise Franck Gastambide, Malik Bentalha ve Bernard Farcy paylaşmaktadır. Taksi 5 filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Marsilya polisine transfer edilen bir polis memuru, Ferrari’yi efsanevi beyaz taksiyi alan korkunç bir sürücü olan Ferrari’nin en güçlü yeğeni olan güçlü bir İtalyan soyguncuyu devralmak üzere görevlendirildi.

Taksi 5 Tek Parça izle

3,160 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet