GkmFXGkmFX
6.3 IMDB Puanı

Suikastçı 2017 İzle Türkçe Dublaj

Yönetmen Michael Cuesta
Oyuncular Dylan O'Brien , Michael Keaton , Scott Adkins , Taylor Kitsch , Sanaa Lathan , Kamil Lemieszewski , David Suchet , Shiva Negar , Sydney White , Charlotte Vega , Göksun Çam , Kiera Bell , Navid Negahban , Andrew Pleavin , Evie Wray , Trevor White , Chris Webster , Michael Wildman , Ayse Eldek , Bentley Kalu , Joseph Long , Khalid Laith , Alaa Safi , Nej Adamson , Ronan Summers , Joost Janssen , Kola Bokinni , Jeff Davis , Yousef 'Joe' Sweid , Mohammad Bakri , Tolga Safer , Lamin Tamba , Jorge Leon Martinez , Dacio Caballero , Rod Glenn , Eben Young , David Cohen , Roy Beck , Graham Curry , Morgan Chetcuti , Zackary Momoh , Dino Fazzani , Matt Townsend , Samantha Russell , Jason Hunjan , Tuncay Gunes , Jake Mann , Bruno Bilotta , Gioacchino Jim Cuffaro , Luke Tumber , Nico Toffoli , Shani Erez , Simon Connolly , Rodrig Andrisan , Adam Robertson , Vladimir Friedman , Alexander Winters , Josh Danford , Melissa Sirol , Fatah Ghedi , Pierre Hammar , Nig Richards , Demelza O'Sullivan , Aso Sherabayani , Christian Di Sciullo , Gjevat Kelmendi , Steve Aldis , Iurii Koriagin , Nick Salsbury , Yunus Özkaya , Joshua Newman , Ramzi Marouani , Roheel Hussain , Heidi Martin , Ross Carter , Stacey Lynn Crowe , Tom Dab , Erkan Halil ve Richard Price
Suikastçı 2017 İzle, Suikastçı 2017 Türkçe altyazı izle, Suikastçı 2017 filmi izle, Suikastçı 2017 Tek Parça izle, Suikastçı 2017 full izle, Teröristleri avlamaya başlamadan çoktan önce, Mitch Rapp yetenekli bir kolej uzmanı / atleti idi. Ardından trajedi vuruldu ve Rapp, ülkenin en seçkin gizli operasyon programına dahil edildi. Yurtiçi ve yurtdışındaki en tehlikeli düşmanlarımızı hedeflemek için gerekli öldürücü becerileri öğretmek için tasarlanan eğitimi tamamladıktan sonra cezalandırma misyonuyla yeniden doğmuş bir adamdır. Mitch Rapp çocukluk yaşlarında ailesini bir patlamada kaybetmiştir. Bir sevgilisi vardır fakat sevgilisi 23 yaşlarında öldürülür. Mitch Rapp hem ailesi hemde sevgilisi için intikam ateşiyle yanıp sönmektedir. Mitch Rapp sevgilisini öldüren terör grubunun karşısına çıkıp Terör grubunu yerle bir etmek istemektedir. Bu uğurda kendini bir çok açıda geliştirmiş ve CIA ajanlarının arasına girmeyi başarmıştır. CIA Mitch Rapp'ın yanına tecrübeli bir ajan vermiştir. Mitch Rapp teröristlerin arasına sızmasına çok az kalmıştır. Mitch Rapp teröristlerin yanına girmiş ve anında baskın düzenlenip teröristler etkisiz hale getirilmiştir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Suikastçı 2017 İzle

Suikastçı 2017 İzle, Suikastçı 2017 Türkçe altyazı izle, Suikastçı 2017 filmi izle, Suikastçı 2017 Tek Parça izle, Suikastçı 2017 full izle, Teröristleri avlamaya başlamadan çoktan önce, Mitch Rapp yetenekli bir kolej uzmanı / atleti idi. Ardından trajedi vuruldu ve Rapp, ülkenin en seçkin gizli operasyon programına dahil edildi. Yurtiçi ve yurtdışındaki en tehlikeli düşmanlarımızı hedeflemek için gerekli öldürücü becerileri öğretmek için tasarlanan eğitimi tamamladıktan sonra cezalandırma misyonuyla yeniden doğmuş bir adamdır. Mitch Rapp çocukluk yaşlarında ailesini bir patlamada kaybetmiştir. Bir sevgilisi vardır fakat sevgilisi 23 yaşlarında öldürülür. Mitch Rapp hem ailesi hemde sevgilisi için intikam ateşiyle yanıp sönmektedir. Mitch Rapp sevgilisini öldüren terör grubunun karşısına çıkıp Terör grubunu yerle bir etmek istemektedir. Bu uğurda kendini bir çok açıda geliştirmiş ve CIA ajanlarının arasına girmeyi başarmıştır. CIA Mitch Rapp’ın yanına tecrübeli bir ajan vermiştir. Mitch Rapp teröristlerin arasına sızmasına çok az kalmıştır. Mitch Rapp teröristlerin yanına girmiş ve anında baskın düzenlenip teröristler etkisiz hale getirilmiştir.

Suikastçı 2017 Full HD Tek Parça izle

3,611 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.