Secret Bet


Mindhunter 2.Sezon 1.Bölüm İzle

Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm İzle, Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazı izle, Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Tek Parça izle, 2016 yılında NETFLIX üzerinden izlenebilen farklı türde bir yabancı dizi’dir. Ufak bir kasabada bir çok kaybolmuştur korkutucu esrarengiz olaylar olmakta ve tuhaf küçük bir kızında olduğu gizem ortaya çıkmaktadır. Dizi 1980’de New York eyaletine bağlı bulunan bir kıyı kasabası Montauk’ta geçmektedir. Civarda bulunan polis ve şerifler kaybolan çocuğun bulunması için ellerinden gelen herşeyi yapmışlardır.

Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Full HD Tek Parça izle

11,945 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle
9.0 IMDB Puanı

Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2016 - ABD
Yönetmen Matt Duffer ve Ross Duffer
Oyuncular Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery, Cara Buono, Sean Astin, Paul Reiser, Murray Bauman, Joe Chrest, Linnea Berthelsen, Matthew Modine, Will Chase, Chester Rushing, Rob Morgan, Randy Havens, Karen Ceesay, James Landry Hébert, Shannon Purser, Aimee Mullins, Anna Jacoby-Heron, Cynthia Barrett, Pruitt Taylor Vince, Amy Seimetz, Matty Cardarople, Cory Chapman, Atlin Mitchell, Arnell Powell, Glennellen Anderson, Lauren Halperin, Fenton Lawless, Charles Lawlor, Tinsley Price, Tony Vaughn, Ricardo Miguel Young
Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm İzle, Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazı izle, Stranger Things 3.Sezon 1.Bölüm Tek Parça izle, 2016 yılında NETFLIX üzerinden izlenebilen farklı türde bir yabancı dizi'dir. Ufak bir kasabada bir çok kaybolmuştur korkutucu esrarengiz olaylar olmakta ve tuhaf küçük bir kızında olduğu gizem ortaya çıkmaktadır. Dizi 1980'de New York eyaletine bağlı bulunan bir kıyı kasabası Montauk'ta geçmektedir. Civarda bulunan polis ve şerifler kaybolan çocuğun bulunması için ellerinden gelen herşeyi yapmışlardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum