Secret Bet


Sonsuz Aşk İzle

Sonsuz Aşk İzle, Sonsuz Aşk sinema çekimi izle, Sonsuz Aşk filmi izle, Sonsuz Aşk Tek Parça izle, Sonsuz Aşk full izle, Profesor Doktor Can Tüzmen doktorluk hayatında başarılı bir dokturdur. Profesör doktor Can evinde 3 gün ara ile temizliğe gelen kadına bir akşam kadının orada kalması sonucu onu yemeğe eleterek aşk yoluna bir adım atmıştır. Can’ın sevdiği kadın’ın beyininde çok kötü bir timör vardır ve Timör o kadar derine işlemiş ve alınması zorlaşmıştır. Can Sevdiği kadının iyileşmesi için beyinindeki timör’ü almak için 8 saatlik bir ameliyat masasında başarılı ekibi ile sevdiği kadının beynindeki timör’ü almaya çalışmaktadır. Can ve sevdiği kadın bir adada doğa çevresinde kalan evi satın almış ve oraya yerleşmişlerdir. Can’ın sevdiği kadın Hayata gözlerini yummaktadır. Bu romantik dram filminde çok samimi duygular yaşayacaksınız. Filmin başrolünü Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım taşımaktadır. Filmin vizyon tarihi 24 Mart 2017’dir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturmaktadır.

Sonsuz Aşk Full HD Tek Parça izle

11,280 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Sonsuz Aşk izle (2017) Sinema Çekimi
6.0 IMDB Puanı

Sonsuz Aşk izle (2017) Sinema Çekimi

Yönetmen Ahmet Katıksız
Oyuncular Murat Yildirim, Fahriye Evcen, Filiz Ahmet, Fatih Al, Ege Aydan, Fatih Dogan, Nuri Gümüs, Didem Inselel, Nazli Pinar Kaya, Zeynep Özder
Sonsuz Aşk İzle, Sonsuz Aşk sinema çekimi izle, Sonsuz Aşk filmi izle, Sonsuz Aşk Tek Parça izle, Sonsuz Aşk full izle, Profesor Doktor Can Tüzmen doktorluk hayatında başarılı bir dokturdur. Profesör doktor Can evinde 3 gün ara ile temizliğe gelen kadına bir akşam kadının orada kalması sonucu onu yemeğe eleterek aşk yoluna bir adım atmıştır. Can'ın sevdiği kadın'ın beyininde çok kötü bir timör vardır ve Timör o kadar derine işlemiş ve alınması zorlaşmıştır. Can Sevdiği kadının iyileşmesi için beyinindeki timör'ü almak için 8 saatlik bir ameliyat masasında başarılı ekibi ile sevdiği kadının beynindeki timör'ü almaya çalışmaktadır. Can ve sevdiği kadın bir adada doğa çevresinde kalan evi satın almış ve oraya yerleşmişlerdir. Can'ın sevdiği kadın Hayata gözlerini yummaktadır. Bu romantik dram filminde çok samimi duygular yaşayacaksınız. Filmin başrolünü Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım taşımaktadır. Filmin vizyon tarihi 24 Mart 2017'dir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum