Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

5,573 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Sir-Ayet Fullhd izle
8,8 IMDB Puanı

Sir-Ayet Fullhd izle

(Sir-Ayet)
Sir Ayet İzle Filmi Hakkında
Karşımızda dram, korku türünde 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek olan bir film var. Özellikle korku türünü sevenlere hitap eden bir yapım var karşımızda. Sir Ayet izle dediğinizde de göreceğiniz gibi her ne kadar adından tam olarak anlaşılamasa da bu bir yerli film. Yani Türk filmi. Filmin yönetmeni Onur Aldoğan. Filmin başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkan isimler ise şunlar: Burak Küçük, Sinan Taşkan, Gizem Terzi, Demet Oran, İlayda Özenses. Aydan Akboğa. Filmin senaristi aynı zamanda yönetmeni olan Onur Aldoğan. Yapımcısı Enis Özkan olur iken uygulayıcı yapımcısı ise Onur Aldoğan. Film 2018 yılında çekilmiş ve müziklerine müzisyen Ozan Demir imza atmış.
Şimdi biraz da filmin konusu hakkında bilgi vermek gerekir ise Sir Ayet yerli film izle şansını bulduğunuzda sizin de göreceğiniz üzere kocası ölen bir kadın üzerine yapılan bir çalışma bu. Filmin ana kahramanı olan Hicran kocasının ölümünü bir türlü atlatamaz. Üzüntüsü ne yaparsa yapsın geçmemektedir ve kocası öleli bir yıl olmuştur. Bunun üzerine kızı Gamze’nin isteği ile bir psikologa gider. Lakin psikologun kendisine verdiği ilaçları düzgün kullanmayan Hicran bundan da bir netice alamaz ve kızı okuluna devam ettiği için İstanbul dışında olan evlerine gitmeyi tek çare görür. Bir gün kızı Gamze’ye bir telefon gelir ve annesinin yanına arkadaşları ilegiden Gamze gördükleri karşısında şoke olur iken korku dolu anlarda böylece başlar.